/files/photo/tvsz_top.jpg

/files/photo/wist 05.jpg

PAKIET PODSTAWOWY MAX HD

151 kanałów

57 kanałów HD*

Dekoder
Gratis!

59 zł/miesięcznie

Umowa na 24 miesiące

LISTA KANAŁÓW

TVP1

TVP 1 - Program Pierwszy Telewizji Polskiej, potocznie zwany Jedynką, polska publiczna stacja telewizyjna, będąca źródłem kultury i informacji dla milionów widzów.

/files/photo/tvp19269.png

TVP2

TVP 2 - Program Drugi Telewizji Polskiej, potocznie Dwójka. Jest kanałem telewizyjnym o bardzo różnorodnym programie. Emituje filmy fabularne i dokumentalne, seriale, programy kulturalne i rozrywkowe.

/files/photo/tvp2.png

TVP Info

TVP Info - od 1 września 2013 r. rozpoczął emisję jako samodzielny, całodobowy kanał informacyjny.

/files/photo/tvp_info.jpg

TVP Rzeszów

TVP Rzeszów w nowej odsłonie w nowej TVP Regionalnej od 1 września! To oznacza cztery i pół godzinny własnych premierowych programów informacyjnych i publicystycznych, a dodatkowo dwie i pół godziny wspólnych produkcji z innymi ośrodkami TVP.
W dni powszednie TVP Rzeszów można oglądać w godzinach 7:30-8:00, 15:00-16:00, 17:30-19:00, 20:00-21:00 i 22:00-22:30. W weekendy: 10:00-11.00, 15:00 -16:00, 17:30-19:00, 20:00-21:00 i 22:00-23:00 . Aktualności od 1 września nadawane są o 18.30, 20.00 i 22.00.  Pozostałą część nowej ramówki TVP Rzeszów wypełniają propozycje w ramach tzw. pasma wspólnego.

/files/photo/tvp3_rzeszow_podst.jpg

POLSAT

Polsat – pierwsza komercyjna telewizja w Polsce. Oferuje najwyższej jakości rozrywkę: seriale, zagraniczne hity filmowe, sport na światowym poziomie, programy z udziałem gwiazd oraz wydarzenia muzyczne i wielkie koncerty gwiazd estrady.

/files/photo/polsat.png

TVN

TVN – polska komercyjna stacja telewizyjna. Wysokiej klasy filmy, popularne seriale, rzetelne i obiektywne informacje, publicystyka, sport, profesjonalnie przygotowane teleturnieje oraz programy muzyczne i satyryczne to wizytówka TVN-u.

/files/photo/tvn.png

TVN24

TVN24 – telewizja informacyjna, nadająca serwisy informacyjne zawierające najświeższe informacje z kraju i ze świata.

/files/photo/tvn24.png

POLSAT News

Polsat News – kanał informacyjno-publicystyczny Grupy Polsat.

/files/photo/polsat_news.png

TVN7

TVN 7 (tzw. Siódemka) – kanał telewizyjny należący do Grupy TVN o profilu rozrywkowo-filmowym. Stacja nadaje głównie telenowele, seriale, filmy fabularne, programy interaktywne i rozrywkowe.

/files/photo/tvn_7.jpg

TV 4

TV 4 – kanał emitujący filmy i seriale, programy rozrywkowe, kulturalne oraz programy interaktywne, a także transmituje wydarzenia sportowe m.in.: mecze siatkarskiej Plus Ligi, mecze piłki ręcznej, relacje z Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata WRC.

/files/photo/4.png

TVP Historia

TVP Historia - kanał o tematyce historycznej TVP. Oparty jest przede wszystkim na produkcji własnych programów oraz zasobach archiwalnych TVP.

/files/photo/tvp_historia.png

TVP Polonia

TVP Polonia – kanał Telewizji Polskiej skierowany w głównej mierze do Polaków mieszkających za granicą. Korzysta z bogatego archiwum TVP oferując filmy fabularne, seriale, dokumenty ale i także źródłem bieżących informacji z kraju dla Polonii retransmitując programy informacyjne (Wiadomości, Teleexpress)

/files/photo/tvp_polonia.png

TVP Kultura

TVP Kultura – kanał tematyczny TVP, poświęcony tematyce kulturalne. Kanał emituje programy o literaturze, teatrze, filmie, muzyce i tzw. "kulturze korzeni" (folklor, itp.). Prezentuje też dorobek kultury offowej.

/files/photo/02_tvp_kultura_rgb.jpg.jpg

TV Trwam

Telewizja Trwam – polska stacja telewizyjna o charakterze katolicko-społecznym, z siedzibą w Toruniu, należąca do Fundacji Lux Veritatis.

/files/photo/trwam.png

POLSAT News 2

POLSAT News 2 to nowy kanał publicystyczno-informacyjny z portfolio Telewizji POLSAT, skierowany do widzów zainteresowanych informacjami na temat politycznych i gospodarczych wydarzeń na świecie.

/files/photo/polsat_news_2.png

TVN24 Biznes i Świat

TVN Biznes i Świat to kanał o profilu informacyjno-ekonomicznym, skierowany głównie do osób zainteresowanych informacjami gospodarczymi z zagranicy.

/files/photo/tvn24bis.jpg

ZOOM TV

ZOOM TV to nowy kanał z portfolio Cable Television Networks & Partners Sp. z o.o. o charakterze informacyjno-lifestylowym.

/files/photo/zoom_tv.jpg

Telewizja WP

Telewizja WP to kanał o profilu ogólnotematycznym, którego najważniejszymi filarami są publicystyka, informacje, lifestyle oraz seriale fabularne i dokumentalne. 

/files/photo/wp.png

Nowa TV

Nowa TV to kanał o profilu ogólnotematycznym z portfolio TV Spektrum, którego głównymi filarami są rozrywka, informacje, film i serial.

/files/photo/nowa_tv.jpg

METRO

METRO to polski kanał ogólnotematyczny oferujący liczne propozycje filmowo-serialowe oraz formaty dokumentalne. Uzupełnieniem oferty programowej kanału będą formaty rozrywkowe, poradnikowe i wędkarskie.

/files/photo/metro.png

TTV

TTV - to po prostu Twoja telewizja, Twojej rodziny, znajomych i sąsiadów.
Poruszane są w niej sprawy, bliskie większości z Was. Znajdziesz tutaj informacje o aktualnych wydarzeniach, obejrzysz reportaże z całej Polski i poznasz historie ludzi podobnych do Ciebie.

/files/photo/ttv-nowy.png

HGTV

HGTV to nowy kanał lifestylowy z portfolio Grupy TVN. Na antenie HGTV będzie można zasięgnąć porad ekspertów w zakresie dekoracji wnętrz, remontów czy ogrodnictwa.

/files/photo/hgtv4180.png

TV PULS

TV Puls – kanał dla całej rodziny, bajki filmy i seriale, programy dokumentalne każdy znajdzie coś dla siebie.

/files/photo/78b45cf1034a6ed8248f35afc714ef19.jpg

Disney Channel

Disney Channel - to międzynarodowa stacja telewizyjna emitująca produkcje Disneya. Zajmuje się też produkcją własnych filmów i seriali.

/files/photo/disney_channel_global.png

Disney XD

Disney XD – stacja telewizyjna przeznaczona dla dzieci i młodzieży w przedziale wiekowym pomiędzy 6 – 14 lat. Jego ramówka oparta jest na serialach i serialach animowanych.

/files/photo/dxd_xd3855.png

Nick Jr.

Nick Jr. to kanał dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat na którym można obejrzeć interaktywne, pobudzające wyobraźnię bajki, łączące zabawę z edukacją. Kreskówki które są emitowane na kanale nie tylko bawią, ale również uczą m.in. podstaw języka angielskiego czy wzorów matematycznych. Nick Jr. nadaje w języku polskim 24 godziny na dobę.

/files/photo/beznazwy.png

TVP ABC

TVP ABC to kanał dziecięcy Telewizji Polskiej skierowany do najmłodszej widowni w wieku od 3 do 12 lat. W ofercie stacji znajdują się programy i magazyny edukacyjne dla dzieci (m.in. "Dlaczego? Po co? Jak?", "Lippy & Messy"), teleturnieje muzyczne ("Dźwiękogra") oraz najpopularniejsze seriale animowane i przygodowe, jak np.: "Miś Uszatek", "Bolek i Lolek", "Przygody Koziołka Matołka", "Smerfy", "Pszczółka Maja", "Domisie", "Stawiam na Tolka Banana". Dla młodych widzów przygotowano godzinne pasmo "Wieczorynka", emitowane codziennie między godz. 19.00 a 20.00.

/files/photo/abc.png

Baby TV

Baby TV – kanał telewizyjny, przeznaczony dla dzieci w wieku do 3 lat. Emitowane są na nim filmy animowane bez przemocy. Kanał nie nadaje reklam, zamiast których można usłyszeć piosenki dla najmłodszych.

/files/photo/baby_tv_eu.png

Polsat JimJam

POLSAT JimJam to kanał skierowany dla dzieci w wieku przedszkolnym. Oferuje m.in. programy, które łączą w sobie elementy nauki i zabawy. Niektóre z nich powalają dzieciom rozpocząć przygodę z językiem angielskim.

/files/photo/polsat_jimjam.jpg

Disney Junior

Disney Junior to kanał emitujący programy dla dzieci w wieku przedszkolnym. Są to głównie edukacyjne seriale animowane, a także seriale przygodowe.

/files/photo/disney-junior-logo-1f38185449-seeklogo.com[1]2844.png

BBC CBeebies

BBC CBeebies – brytyjski kanał telewizyjny należący do publicznego nadawcy radiowo-telewizyjnego BBC i przeznaczony dla dzieci od 2 do 5 roku życia.

/files/photo/bbc_cbeebies_uk.png

Da Vinci

Da Vinci - stacja edukacyjna TV przeznaczona dla dzieci i młodzieży. Stacja skupia się na tematyce przyrodniczej, społecznej, naukach o ziemi i naukach społecznych. Nadaje magazyny naukowe, filmy dokumentalne oraz seriale popularno-naukowe.

/files/photo/da_vinci.png

Nickelodeon

Nickelodeon (w skrócie Nick) – kanał telewizyjny przeznaczony dla dzieci i młodzieży. Kanał w głównej mierze nadaje seriale i bajki własnej produkcji.

/files/photo/nickelodeon_us.png

Top Kids

Top Kids kanał który emituje zrekonstruowane cyfrowo kultowe seriale animowane z lat 80-tych i 90-tych XX wieku.

/files/photo/top_kids.png

2x2 TV

2x2 TV to kanał dedykowany fanom animacji i gier. Stacja prezentuje najlepsze seriale animowane z całego świata -
zarówno niepokazywane do tej pory nowości, jak i również kultowe seriale, które podbiły serca widzów. Ponadto na widzów
czekają audycje muzyczne oraz poświęcone grom wideo i najnowszym technologiom. Grupą docelową kanału jest młodzież.

/files/photo/2x2-logo-nowe-samo1.png

Discovery Channel

Discovery Channel – edukacyjny kanał telewizyjny. Emituje przez 24 godziny dziennie filmy i programy popularnonaukowe, historyczne i przyrodnicze.

/files/photo/discovery_channel_czarne.jpg

DTX

DTX to stacja skierowana głównie do młodych mężczyzn. W ofercie stacji znajdują się produkcje poświęcone motoryzacji, a także formaty o tematyce podróżniczej czy lifestylowej.

/files/photo/dtx9305.png

Investigation Discovery

Investigation Discovery (w skrócie ID) – dokumentalny kanał tematyczny poświęcony policyjnym śledztwom i zbrodniom.

/files/photo/id5698.jpg

Discovery Science

Discovery Science – telewizyjny kanał tematyczny nadający filmy dokumentalne i programy popularnonaukowe poświęcone szeroko pojętym naukom ścisłym i przyrodniczym. Na kanale można znaleźć m.in. programy poświęcone sprawom ekologii i środowiska, katastrofom, współczesnej inżynierii, technologii, jak również popularne serie z gatunku popscience.

/files/photo/discovery_science.jpg

TLC

TLC - kanał telewizyjny na którego antenie nadawane są filmy dokumentalne, programy popularnonaukowe o podróżach i stylu życia. Oferta skierowana w głównej mierze do żeńskiej części widowni ale i nie tylko.

/files/photo/tlc.jpg

Polsat Viasat Explore

Polsat Viasat Explore to kanał dla prawdziwych mężczyzn. Zwykłych-niezwykłych ludzi, którzy ciężko pracują i wspaniale się bawią, realizując niesamowite marzenia. Niestraszne im trudy nowych doświadczeń – nagrodą jest radość odkrywania i przesuwanie granic możliwości. Polsat Viasat Explore to akcja i inspiracja, to historie ludzi, którzy stawiają sobie poprzeczkę naprawdę wysoko.

/files/photo/viasat_explore_pl.png

Polsat Viasat History

Polsat Viasat History to kanał oferujący widzom fascynującą wyprawę w przeszłość poprzez wysokiej jakości programy, które jednocześnie bawią i uczą. Historia ożywa na ekranie w ciekawych spotkaniach i podczas niezwykłych podróży w czasie. Zawartość programowa Polsat Viasat History to programy nowe i nowoczesne, dotyczące wydarzeń historycznych, które wpłynęły na losy świata.

/files/photo/viasat_history_pl.png

Discovery Historia

Discovery Historia - kanał telewizyjny oferujący produkcje polskie i zagraniczne, prezentujący nowe podejście do historii współczesnej, starożytnej oraz do informacji o dziejach Polski i militariach.

/files/photo/discovery_historia6078.png

HISTORY

HISTORY (wcześniej The History Channel) - polskojęzyczna stacja telewizyjna o tematyce historycznej. Kanał nadaje filmy dokumentalne związane z tematyką historyczną.

/files/photo/history logo black7787.png

Animal Planet

Animal Planet - kanał telewizyjny który emituje głównie programy dokumentalne o zwierzętach i przyrodzie.

/files/photo/animal_planet_1.png

Discovery Life

Discovery Life to kanał o profilu rozrywkowym skierowany do całej rodziny. Na ofertę stacji składają się liczne seriale dokumentalne, programy rozrywkowe i reality show oraz filmy i seriale fabularne.

/files/photo/discovery_life_logo_mint_on_white_2019.jpg

FOKUS TV

Fokus TV to kanał o profilu edukacyjno-poznawczym adresowany do widzów w każdym wieku. W ofercie programowej obok filmów i seriali dokumentalnych znajdują się pozycje dla dzieci i młodzieży oraz programy rozrywkowe produkcji polskiej i zagranicznej.

/files/photo/fokus_tv_logo_2015.jpg

TVR

TVR - w ofercie znajdą się programy poświęcone spędzaniu czasu na łonie natury, seriale animowane, programy dokumentalne oraz filmy i seriale.

/files/photo/tvr.jpg

National Geographic

National Geographic to stacja z portfolio FOX International Channels o profilu dokumentalnym. Na ofertę programową kanału składają się przede wszystkim liczne seriale dokumentalne poświęcone m.in. astronomii, technice, motoryzacji czy turystyce.

/files/photo/images[1]1459.png

National Geographic Wild

National Geographic Wild - prezentuje on głównie programy dotyczące dzikiej przyrody.

/files/photo/national_geographic_wild_black.jpg

BBC Earth

BBC Earth to kanały o charakterze edukacyjnym. Oferta programowa stacji to przede wszystkim filmy i seriale dokumentalne.

/files/photo/bbc_earth.jpg

Adventure

Adventure to kanał o profilu dokumentalnym. W ofercie znajduje się szeroki wachlarz programów produkcji polskiej i zagranicznej, głównie są to programy o charakterze przygodowym, a także magazyny podróżnicze.

/files/photo/adventure.jpg

Polsat Sport

Polsat Sport -  polska stacja telewizyjna o profilu sportowym, należąca do grupy kanałów Telewizji Polsat

/files/photo/polsat_sport.jpg

Polsat Sport Extra

Polsat Sport Extra - polska stacja telewizyjna o profilu sportowym, należąca do grupy Polsat.

/files/photo/polsat_sport_extra.jpg

Eurosport 1

Eurosport 1 – francuska stacja telewizyjna o profilu sportowym, emitująca wiele relacji na żywo z wydarzeń sportowych. Transmisje uzupełnione są nadawanymi przez całą dobę najważniejszymi wiadomościami sportowymi.

/files/photo/eurosport_1.jpg

Eurosport 2

Eurosport 2 - francuska stacja telewizyjna należąca do sieci Eurosport. Eurosport 2 został uruchomiony 10 stycznia 2005 jako uzupełnienie oferty Eurosportu.W ciągu całego roku Eurosport 2 emituje ponad 1500 godzin bezpośrednich relacji.

/files/photo/eurosport_2.jpg

Eleven Sports 1

Eleven Sports 1 to kanał sportowy w całości poświęcony piłce nożnej z najwyższej półki. Relacjonuje na żywo takie rozgrywki, jak hiszpańska Liga BBVA, włoska Serie A TIM, francuskie Ligue 1 i Puchar Ligi, belgijska Jupiler Pro League, szkocka SPFL, angielskie FA Cup, Championship i Capital One Cup, brazylijskie Campeonato Brasileiro Série A i Campeonato Paulista Série A1 oraz eliminacje do Mistrzostw Świata FIFA 2018 w strefie CONMEBOL. Eleven Sports 1 nadaje 24 godziny na dobę, w rozdzielczości HD i z polskim komentarzem.

/files/photo/eleven_sports_11627.jpg

Eleven Sports 2

Kanał sportowy Eleven Sports 2 ma w swojej ofercie transmisje z wielkich i popularnych wydarzeń sportowych. Należą do nich, między innymi, wyścigi Formula 1, turnieje tenisowe z cyklu ATP 250, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, futbol amerykański NFL, koszykarska Lega Basket Serie A, British Speedway Elite League oraz mecze piłki nożnej, które nie mieszczą się w ramówce Eleven. Eleven Sports  2 nadaje 24 godziny na dobę, w rozdzielczości HD i z polskim komentarzem.

/files/photo/eleven_sports_2.jpg

Sportklub

Sportklub to stacja prezentująca rozgrywki lig zagranicznych w piłce nożnej, piłce siatkowej, piłce ręcznej, koszykówce mężczyzn, a także wydarzenia z parkietów Tauron Basket Ligi Kobiet, wyścigi samochodowe, tenis stołowy, boks i poker. W ramówce stacji znajdują się również magazyny żeglarskie i motoryzacyjne.

/files/photo/sportklub_nowy3741.png

Super Polsat

Super Polsat to nowy kanał z portfolio Telewizji POLSAT. W ramówce nowego kanału znajdują się powtórki najpopularniejszych seriali oraz programów rozrywkowych z anteny POLSATU.

/files/photo/super_polsat.jpg

TVN Turbo

TVN Turbo - kanał kierowany dla mężczyzn, emituje programy motoryzacyjne, sportowe, dokumentalne oraz dla majsterkowiczów.

/files/photo/tvn_turbo_16531.png

Extreme Sports Channel

Extreme Sports Channel - kanał poświęcony głównie sportom ekstremalnym a także modzie i muzyce.

/files/photo/extreme_sports_nl.png

Comedy Central

Comedy Central – Kanał prezentuje przede wszystkim najpopularniejsze seriale komediowe, a także seriale animowane i programy rozrywkowe.


/files/photo/comedy_central5898.png

TVP Seriale

TVP Seriale - polski kanał filmowy Telewizji Polskiej, nadający głównie seriale.

/files/photo/tvp_seriale.jpg

Kino Polska

Kino Polska – polska komercyjna stacja telewizyjna. W ramówce stacji znajdują się polskie i zagraniczne produkcje: seriale animowane, filmy dokumentalne, fabularne, kroniki, kino niezależne oraz wydarzenia kulturalne i koncerty.

/files/photo/kino_polska.png

FOX

FOX - to kanał w całości poświęcony najlepszym amerykańskim serialom, pochodzącym z czołowych hollywoodzkich wytwórni filmowych.
W jego ofercie programowej znajdują się seriale akcji, komedie, dramaty, sci-fi, thrillery, jak i animacje. Na antenie FOX można oglądać zarówno bijące rekordy oglądalności, nieemitowane dotychczas w Polsce produkcje, jak i kultowe hity. FOX skierowany jest do wymagających widzów, poszukujących wszechstronnej rozrywki na najwyższym poziomie.

/files/photo/fox.png

Fox Comedy

FOX Comedy  to kanał o charakterze komediowym z portfolio FOX International Channels. W ofercie programowej stacji znajdą się przede wszystkim najpopularniejsze seriale komediowe i animowane. Stacje nadają całodobowo 7 dni w tygodniu.

/files/photo/fox_comedy.jpg

Kino TV

Kino TV to ulubione przez widzów kino rozrywkowe i popularne seriale.

/files/photo/kino tv162.png

13 Ulica

13 Ulica - filmowy kanał telewizyjny nadawany przez 24 godziny na dobę w polskiej wersji językowej. Na ramówkę stacji składają się w znacznej większości różnorodne seriale z dużą dawką intrygi i sensacji oraz filmy kryminalne.

/files/photo/13_ulica_logo_jpg[1].jpg

Polsat Film

Polsat Film – kanał tematyczny telewizji Polsat, który jest kanałem o tematyce filmowej. Można na nim zobaczyć wiele produkcji filmowych.

/files/photo/polsat_film.png

CBS Europa

CBS Europa przedstawia widzom najwspanialsze kino z całego świata – nie tylko komercyjne przeboje, ale także produkcje awangardowe, niezapomnianą klasykę i współczesne arcydzieła. Na CBS Europa widzowie zawsze znajdą film, który warto obejrzeć.
Na premierowe emisje kanał zaprasza od czwartku do niedzieli po godz. 20.00. Wśród najnowszych premier są cenione przez krytyków i widzów „The Hurt Locker. W pułapce wojny”, „Lektor”, ‘Przerwana lekcja muzyki”, „Hair”, „Okruchy dnia”, „Batman” czy „Full Metal Jacket” oraz wiele, wiele innych. CBS Europa prezentuje wszystkie style i gatunki, reprezentowane przez filmy z udziałem największych gwiazd: od Kate Winslet, Angeliny Jolie, Winony Ryder, Julii Roberts, Nicole Kidman, Meryl Streep po Jude’a Lawa, Dustina Hoffmana, Roberta Redforda, Robina Williamsa, Jacka Nicholsona czy Clinta Eastwooda.

/files/photo/cbseuropa.jpg

CBS Reality

Kanał CBS Reality otwiera przed widzami zaskakujący, fascynujący świat oraz prezentuje wyjątkowe chwile, które odmieniają zwyczajną codzienność. Oprócz flagowych programów CBS, na kanale można obejrzeć wciągające dokumentalne seriale kryminalne, takie jak „FBI w akcji” i „Na straży prawa”, hitowy „10 lat mniej”, w którym przeprowadzane są metamorfozy uczestniczek oraz niezwykle popularny program Jerry’ego Springera. Wszystkie seriale pokazują prawdziwe życie i wyjątkowe historie, które zdarzyły się naprawdę.

/files/photo/cbs_reality_yellow_2017.jpg

Polsat Romans

POLSAT Romans - jest to kanał, w którego ofercie znajdą się zarówno filmy fabularne, jak i znane i lubiane seriale polskie i zagraniczne.

/files/photo/polsat_romans6312.jpg

TVN Style

TVN Style – kanał telewizyjny, należący do grupy TVN przeznaczony głównie dla kobiet. Nadawane są przede wszystkim programy o modzie, zdrowiu oraz urodzie.

/files/photo/tvn_style.jpg

BBC Brit

BBC Brit to kanał o profilu rozrywkowym. Na ramówkę stacji składać się będą przede wszystkim programy poœświęcone takim tematom, jak: kulinaria, muzyka, sport czy motoryzacja.

/files/photo/bbc_brit.jpg

BBC Lifestyle

BBC Lifestyle – brytyjska stacja telewizyjna lifestyle dla pań. Kanał należy do spółki BBC World. Ramówkę kanału wypełniają filmy o zdrowiu, urodzie, kuchni, modzie, domu oraz o opiece nad dziećmi ich rozwoju i zdrowiu.

/files/photo/bbc_lifestyle_uk.png

Polsat Cafe

Polsat Cafe - kanał lifestyle Telewizji Polsat. Emitowane są magazyny lifestylowe, talk show, programy poradnikowe i rozrywkowe, reality show, filmy dokumentalne, seriale i kino kobiece.

/files/photo/polsat_cafe.png

Polsat Play

Polsat Play – kanał lifestylowy Telewizji Polsat skierowany głównie do mężczyzn. Stacja pokazuje m.in. serie dokumentalne, poradnikowe, motoryzacyjne, lifestylowe oraz sitcomy. Na antenie można zobaczyć zarówno polskie produkcje jak i zagraniczne.

/files/photo/polsat_play.png

POLSAT 2

Polsat 2 – kanał Telewizji Polsat skierowany głównie do Polaków mieszkających za granicą. Oprócz powtórzeń programów z anten Polsatu, Czwórki i kanałów Telewizji Polsat, Polsat 2 nadaje także produkcje własne.

/files/photo/polsat2_international.png

Travel Channel

Travel Channel to stacja poświęcona tematyce podróżniczej. W ramówce kanału znajdują się seriale dokumentalne skierowane do miłośników podróży, przygód czy dalekich wypraw.

/files/photo/travel_channel.png

MTV Music

MTV Music to największe hity polskich i międzynarodowych gwiazd, jak również duże wydarzenia muzyczne jak MTV Video Music Awards, MTV EMA, MTV Movie & TV Awards oraz relacje z największych festiwali i koncertów w Polsce i na świecie.

/files/photo/mtv_music8157.jpg

Eska TV

Eska TV – polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym, będąca rozwinięciem multimedialnej platformy internetowej Radia Eska. Kanał Eska TV prezentuje na swojej antenie klipy muzyczne artystów znanych z anteny radiowej Eski, wywiady i informacje ze sceny muzycznej.

/files/photo/eska.png

4FUN.TV

4FUN.TV – polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym. Kanał prezentuje głównie teledyski, programy muzyczne, programy interaktywno-smsowe, a także seriale animowane dla dorosłych.

/files/photo/4funtvpng8606.png

4FUN GOLD

4FUN GOLD - kanał, który emituje niezapomniane hity lat 80., 90. oraz największe przeboje ostatnich lat.

 

/files/photo/gold_hits.png

Nuta.tv

Nuta.tv to kanał muzyczny na którym znajdują się teledyski - zarówno aktualne hity muzyki pop oraz dance jak i największe przeboje z ostatnich lat. W ramówce stacji będą też koncerty gwiazd muzyki i ich biografie.

/files/photo/nuta.tv.png

Power TV

Power TV to kanał muzyczny na którym zobaczycie najlepsze teledyski, największe gwiazdy polskiej muzyki dance oraz legendy gatunku eurodance. Kanał dostępny przez całą dobę.

/files/photo/power_tv.jpg

TVS

TVS (Telewizja Silesia) – pierwsza regionalna stacja telewizyjna o profilu informacyjno-rozrywkowym. Kanał TVS jest kierowany głównie do mieszkańców województwa śląskiego, obejmującego historyczne ziemie Górnego Śląska i Małopolski (w tym Zagłębie Dąbrowskie i Zagłębie Krakowskie).

/files/photo/tvs.png

Polo tv

Polo tv - to program nadający 24 godziny na dobę. Znajdziecie w nim niezapomniane hity disco polo & dance, będziecie mogli obejrzeć najsłynniejsze festiwale i koncerty z lat 90-tych. Obejrzycie ciekawe opowieści gwiazd, zespołów disco polo i nich samych, o tym jak powstawały zespoły i jakie historie wiążą się z pisaniem piosenek, które stały się wielkimi przebojami.
W Polo tv obejrzycie legendarny program Disco Polo Live z prowadzącym Robertem Klattem, a także będziecie tworzyć własną listę przebojów disco polo.

/files/photo/polo_tv.png

VOX Music TV

VOX Music TV to kanał telewizyjny o charakterze muzyczno-rozrywkowym. Nadaje polską i zagraniczną muzykę taneczną popularną w latach 60., 70., 80. i 90-tych.

/files/photo/vox_music_tv_630x355.png

PULS 2

PULS 2 to drugi ogólnopolski kanał Telewizji Puls. Widzowie znajdą tu programy lifestylowe, reality, najlepsze animacje, seriale, szeroki wachlarz filmów, dokumentów i programów muzycznych. Wśród propozycji PULS 2 w ramówce znajdują się liczne programy lifestylowe, hitowe animacje oraz niezapomniana, a także seriale.
Szczególnie godne polecenia są dokumenty przyrodnicze, popołudniowe pasmo familijne oraz wieczorna oferta weekendowa, przygotowana specjalnie z myślą o miłośnikach dobrego kina – tu propozycje dla siebie znajdą zarówno wielbiciele komedii, jak i porywających filmów przygodowych.

/files/photo/logo_puls2_nowe1516.png

TV 6

TV6 – „Szóstka” nowa stacja telewizyjna grupy Polskie Media
W ofercie programowej stacji znajdą się największe hity światowej rozrywki. Szóstka nadawana będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 12:30 - 01:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 10:30 - 01:00.

/files/photo/tv6_pl.jpg

Mango 24

Mango 24 – całodobowa telezakupowa stacja telewizyjna, powstała w 2002 roku.
Przez 24 godziny na dobę, na antenie Mango 24 nadawane są spoty przygotowane przez firmę Mango zajmującą się teleshoppingiem. W stacji reklamują swoje usługi także zewnętrzne firmy.

/files/photo/mango.jpg

TVP 1 HD

TVP 1 HD - Program Pierwszy Telewizji Polskiej nadawany w jakości HD, potocznie zwany Jedynką, polska publiczna stacja telewizyjna, będąca źródłem kultury i informacji dla milionów widzów.

/files/photo/tvp1hd.png

TVP 2 HD

TVP 2 HD - Program Drugi Telewizji Polskiej nadawany w jakości HD, potocznie Dwójka. Jest kanałem telewizyjnym o bardzo różnorodnym programie. Emituje filmy fabularne i dokumentalne, seriale, programy kulturalne i rozrywkowe.

/files/photo/tvp2hd.png

POLSAT HD

Polsat HD – pierwsza komercyjna telewizja w Polsce. Oferuje najwyższej jakości rozrywkę w rozdzielczości HD: seriale, zagraniczne hity filmowe, sport na światowym poziomie, programy z udziałem gwiazd oraz wydarzenia muzyczne i wielkie koncerty gwiazd estrady.

/files/photo/polsathdl.png

TVN HD

TVN HD – polska komercyjna stacja telewizyjna. Ogólnotematyczny program nadawany w standardzie HD. Wysokiej klasy filmy, popularne seriale, rzetelne i obiektywne informacje, publicystyka, sport, profesjonalnie przygotowane teleturnieje oraz programy muzyczne i satyryczne to wizytówka TVN-u.

/files/photo/tvn_hd_logo.png

TVN7 HD

TVN 7 HD (tzw. Siódemka) – kanał telewizyjny należący do Grupy TVN o profilu rozrywkowo-filmowym. Stacja nadaje głównie telenowele, seriale, filmy fabularne, programy interaktywne i rozrywkowe. Możliwość oglądania kanału w standardzie HD.

/files/photo/tvn_7_hd.jpg

Polsat News HD

Polsat News HD – kanał informacyjno-publicystyczny Grupy Polsat.

/files/photo/polsat_news_hd.png

TV 4 HD

TV 4 HD – kanał emitujący filmy i seriale, programy rozrywkowe, kulturalne oraz programy interaktywne, a także transmituje wydarzenia sportowe m.in.: mecze siatkarskiej Plus Ligi, mecze piłki ręcznej, relacje z Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata WRC.

/files/photo/tv 4 hd.png

TV Puls HD

TV Puls HD – kanał dla całej rodziny, bajki filmy i seriale, programy dokumentalne każdy znajdzie coś dla siebie.

/files/photo/tv puls hd.png

PULS 2 HD

PULS 2 HD to drugi ogólnopolski kanał Telewizji Puls. Widzowie znajdą tu programy lifestylowe, reality, najlepsze animacje, seriale, szeroki wachlarz filmów, dokumentów i programów muzycznych.
Szczególnie godne polecenia są dokumenty przyrodnicze, popołudniowe pasmo familijne oraz wieczorna oferta weekendowa, przygotowana specjalnie z myślą o miłośnikach dobrego kina – tu propozycje dla siebie znajdą zarówno wielbiciele komedii, jak i porywających filmów przygodowych.

/files/photo/puls2 hd.png

Polsat Film HD

Polsat Film HD – kanał tematyczny telewizji Polsat, który jest kanałem o tematyce filmowej. Można na nim zobaczyć wiele produkcji filmowych.

/files/photo/polsat_film_hd.jpg

TVN Style HD

TVN Style HD – kanał telewizyjny, należący do grupy TVN przeznaczony głównie dla kobiet. W wysokiej rozdzielczości HD nadawane są przede wszystkim programy o modzie, zdrowiu oraz urodzie. TVN Style stawia na własne autorskie produkcje. Wśród nich są m.in.: „Magiel towarzyski”, „Wiem, co jem i wiem, co kupuję”, „Miasto kobiet”, „Smakuj świat z Pascalem”, „Pani Gadżet”, „Sekrety chirurgii”.

/files/photo/tvn_style_hd.jpg

Polsat Viasat Nature HD

Polsat Viasat Nature HD to kanał przyrodniczy dla całej rodziny, którego zawartość programowa zadowoli zarówno młodego widza jak i dojrzałego odbiorcę. Wraz z Polsat Viasat Nature HD towarzyszymy badaczom przyrody, weterynarzom oraz celebrytom w ich fascynującej podróży, podczas której dowiadujemy się więcej o niebezpiecznych drapieżnikach, słodkich domowych pupilkach oraz dzikich zwierzętach z całego świata.

/files/photo/polsat_viasat_nature_hd.png

Animal Planet HD

Animal Planet HD - kanał telewizyjny który emituje głównie programy dokumentalne o zwierzętach i przyrodzie.

/files/photo/animal_planet_11452.png

Viasat History HD Viasat Nature HD

Viasat History HD Viasat Nature HD - W skład kanału dokumentalnego HD wchodzą:
 
Viasat Nature, który jest kanałem przyrodniczym oferującym wyróżnione wieloma nagrodami, wzruszające programy opowiadające o życiu zwierząt, świecie przyrody i ludziach związanych ze środowiskiem naturalnym naszej planety.
Viasat History, który jest kanałem dokumentalnym o zróżnicowanej tematyce,  będącym mieszanką historii starożytnej i najnowszej, w którym za pośrednictwem szerokiej gamy programów, począwszy od nagradzanych programów dokumentalnych po urzekające dramaty historyczne, jego odbiorcom przybliżana jest,  historia kultury, historia, muzyki POP oraz biografie słynnych ludzi.
Kanał dokumentalny HD Viasat Nature  nadawany w godzinach od 06.00 do 18.00. natomiast kanał Viasat History nadawany jest w godzinach od 18.00 do 06.00.
 
Oznacza to, że materiał o zwierzętach i środowisku naturalnym przeznaczony głównie dla rodzin z dziećmi emitowany jest w godzinach porannych oraz popołudniowych natomiast, ukierunkowany na starszą widownie kontent historyczny nadawany jest w godzinach wieczornych.

/files/photo/viasat_nature_history_hd454.png

Polsat Viasat Explore HD

Polsat Viasat Explore HD to kanał dla prawdziwych mężczyzn. Zwykłych-niezwykłych ludzi, którzy ciężko pracują i wspaniale się bawią, realizując niesamowite marzenia. Niestraszne im trudy nowych doświadczeń – nagrodą jest radość odkrywania i przesuwanie granic możliwości. Polsat Viasat Explore to akcja i inspiracja, to historie ludzi, którzy stawiają sobie poprzeczkę naprawdę wysoko.

/files/photo/explore_polsat_hd8641.png

Polsat Viasat History HD

Polsat Viasat History HD to kanał oferujący widzom fascynującą wyprawę w przeszłość poprzez wysokiej jakości programy, które jednocześnie bawią i uczą. Historia ożywa na ekranie w ciekawych spotkaniach i podczas niezwykłych podróży w czasie. Zawartość programowa Polsat Viasat History to programy nowe i nowoczesne, dotyczące wydarzeń historycznych, które wpłynęły na losy świata.

/files/photo/history_polsat_hd.jpg

HISTORY HD

History HD - polskojęzyczny kanał telewizyjny, nadawany w wysokiej rozdzielczości obrazu HD. Stacja swoją tematyką obejmuje historię starożytną i współczesną, historię wojskowości i konfliktów zbrojnych oraz programy poświęcone wynalazkom, odkryciom i technologiom. Program różni się ramówką od siostrzanego kanału History nadawanego w wersji SD.

/files/photo/history_hd_2015_logo.png

Discovery Channel HD

Discovery Channel HD – edukacyjny kanał telewizyjny. Emituje przez 24 godziny dziennie filmy i programy popularnonaukowe, historyczne i przyrodnicze.

/files/photo/discovery_channel_hd_czarne.jpg

DTX HD

DTX HD to stacja skierowana głównie do młodych mężczyzn. W ofercie stacji znajdują się produkcje poświęcone motoryzacji, a także formaty o tematyce podróżniczej czy lifestylowej.

/files/photo/dtx_hd.png

Discovery Science HD

Discovery Science HD – telewizyjny kanał tematyczny nadający filmy dokumentalne i programy popularnonaukowe poświęcone szeroko pojętym naukom ścisłym i przyrodniczym. Na kanale można znaleźć m.in. programy poświęcone sprawom ekologii i środowiska, katastrofom, współczesnej inżynierii, technologii, jak również popularne serie z gatunku popscience.

/files/photo/discovery_science_hd.jpg

National Geographic HD

National Geographic HD to stacja z portfolio FOX International Channels o profilu dokumentalnym. Na ofertę programową kanału składają się przede wszystkim liczne seriale dokumentalne poświęcone m.in. astronomii, technice, motoryzacji czy turystyce.

/files/photo/national_geographic_hd.png

National Geographic Wild HD

National Geographic Wild HD - prezentuje on głównie programy dotyczące dzikiej przyrody. Możliwość oglądania kanału w standardzie HD.

/files/photo/national_geographic_wild_hd.jpg

TLC HD

TLC HD - kanał telewizyjny na którego antenie nadawane są filmy dokumentalne, programy popularnonaukowe o podróżach i stylu życia.

/files/photo/tlc_hd.png

Investigation Discovery HD

Investigation Discovery HD – dokumentalny kanał tematyczny poświęcony policyjnym śledztwom i zbrodniom.

/files/photo/id_hd5235.jpg

FOKUS TV HD

Fokus TV HD to kanał o profilu edukacyjno-poznawczym adresowany do widzów w każdym wieku. W ofercie programowej obok filmów i seriali dokumentalnych znajdują się pozycje dla dzieci i młodzieży oraz programy rozrywkowe produkcji polskiej i zagranicznej.

/files/photo/fokus tv hd.png

Polsat Sport HD

Polsat Sport HD -  polska stacja telewizyjna o profilu sportowym, należąca do grupy kanałów Telewizji Polsat. Polsat Sport HD prezentuje wybrane pozycje: Polsatu Sport, Polsatu Sport Extra i Polsatu Futbol realizowane w wysokiej rozdzielczości.

/files/photo/przechwytywanie[1]7747.PNG

Polsat Sport Extra HD

Polsat Sport Extra HD - polska stacja telewizyjna o profilu sportowym, należąca do grupy Polsat. Najważniejsze pozycje w ofercie Polsatu Sport to dyscypliny sportowe takie jak: piłka ręczna, siatkówka, boks, sporty walki i Formuła 1 realizowane w wysokiej rozdzielczości.

/files/photo/polsat sport extra hd.jpg

Polsat Sport News HD

Polsat Sport News HD – polska stacja telewizyjna o profilu informacyjno-sportowym, należąca do grupy kanałów telewizji Polsat. W ramówce Polsat Sport News znajdują się m.in. serwisy informacyjne oraz programy publicystyczne. Stacja korzysta z oferty programowej sportowych anten Polsatu. Głównym punktem programu jest cogodzinny serwis informacyjny, emitowany między 7.00, a 22.00. O 23.00 na antenie kanału pojawia się 15 minutowe „Sportowe podsumowanie dnia”. Ofertę kanału wypełniają transmisje na żywo siatkówki, piłki ręcznej, golfa czy tenisa. Istotnym elementem programu Polsatu Sport News jest publicystyka sportowa.

/files/photo/polsat_sport_news_hd.png

Eurosport 1 HD

Eurosport 1 HD – francuska stacja telewizyjna o profilu sportowym, dająca możliwość oglądania wydarzeń sportowych w jakości HD. Kanał ten oferuje najbogatszą ofertę relacji ze sportów zimowych, w tym ze skoków narciarskich, biegów narciarskich i biathlonu, a także piłki nożnej w postaci relacji z turniejów rozgrywanych pod egidą UEFA i FIFA, retransmisji meczów z europejskich pucharów, a także najwyższej klasy magazynów podsumowujących wydarzenia na europejskich boiskach (Eurogole) i prezentujących wywiady z najlepszymi piłkarzami świata. Eurosport HD to także najlepszy tenis, serie sportów motorowych rangi mistrzowskiej (FIA WTCC, Superbike). Transmisje uzupełnione są nadawanymi przez całą dobę najważniejszymi wiadomościami sportowymi.

/files/photo/eurosport_1hd.png

Eurosport 2 HD

Eurosport 2 HD - francuska stacja telewizyjna należąca do sieci Eurosport. Eurosport 2 został uruchomiony 10 stycznia 2005 jako uzupełnienie oferty Eurosportu.W ciągu całego roku Eurosport 2 emituje ponad 1500 godzin bezpośrednich relacji.

/files/photo/eurosport 2 hd.png

Eleven Sports 1 HD

Eleven Sports 1 HD to kanał sportowy w całości poświęcony piłce nożnej z najwyższej półki. Relacjonuje na żywo takie rozgrywki, jak hiszpańska Liga BBVA, włoska Serie A TIM, francuskie Ligue 1 i Puchar Ligi, belgijska Jupiler Pro League, szkocka SPFL, angielskie FA Cup, Championship i Capital One Cup, brazylijskie Campeonato Brasileiro Série A i Campeonato Paulista Série A1 oraz eliminacje do Mistrzostw Świata FIFA 2018 w strefie CONMEBOL. Eleven Sports 1 nadaje 24 godziny na dobę, w rozdzielczości HD i z polskim komentarzem.

/files/photo/eleven_sports_1.png

Eleven Sports 2 HD

Kanał sportowy Eleven Sports 2 HD ma w swojej ofercie transmisje z wielkich i popularnych wydarzeń sportowych. Należą do nich, między innymi, wyścigi Formula 1, turnieje tenisowe z cyklu ATP 250, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, futbol amerykański NFL, koszykarska Lega Basket Serie A, British Speedway Elite League oraz mecze piłki nożnej, które nie mieszczą się w ramówce Eleven. Eleven Sports 2 nadaje 24 godziny na dobę, w rozdzielczości HD i z polskim komentarzem.

/files/photo/eleven_sports_2.png

Eleven Sports 3 HD

Trzeci kanał sportowy stacji Eleven prezentujący mecze piłki nożnej i piłki ręcznej, a także filmy dokumentalne o tematyce sportowej i powtórki najciekawszych wydarzeń pokazywanych w Eleven i Eleven Sports.

/files/photo/eleven_sports_3.png

Eleven Sports 4 HD

Czwarty kanał sportowy stacji Eleven transmitujący między innymi mecze niemieckiej Bundesligi, włoskiej Serie A TIM, hiszpańskiej La Ligi Santander oraz francuskiej Ligue 1 Conforama. Ofertę programową stacji wzbogacają autorskie magazyny tematyczne poświęcone piłce nożnej.

/files/photo/eleven_sports_4.png

TVN Turbo HD

TVN Turbo HD - kanał kierowany dla mężczyzn, emituje programy motoryzacyjne, sportowe oraz dokumentalne realizowane w wysokiej rozdzielczości. Oprócz motoryzacji, poruszanych jest wiele innych męskich tematów takich jak sport, styl życia czy nowinki technologiczne.

/files/photo/tvnturbohd8650.png

TVP Sport HD

TVP Sport HD – kanał tematyczny Telewizji Polskiej S.A. o charakterze sportowym. Poza transmisjami z bieżących wydarzeń sportowych krajowych i światowych stacja emituje, archiwalne materiały TVP, reportaże oraz filmy dokumentalne.

/files/photo/tvp sport hd.png

FOX HD

FOX HD - w całości poświęcony jest serialom. W jego ofercie znajdują się najlepsze produkcje amerykańskie, pochodzące ze znanych i cenionych wytwórni filmowych. Jest to kanał dynamiczny, spontaniczny i odważny, nadawany w jakości HD. Emitowane są na nim zarówno seriale akcji, komedie, sci-fi, dramaty, thrillery, jak i animacje. FOX skierowany jest do wymagających widzów, poszukujących wszechstronnej rozrywki na najwyższym poziomie.

/files/photo/foxhd[1].jpg

Fox Comedy HD

FOX Comedy HD to kanał o charakterze komediowym z portfolio FOX International Channels. W ofercie programowej stacji znajdą się przede wszystkim najpopularniejsze seriale komediowe i animowane. Stacje nadają całodobowo 7 dni w tygodniu.

/files/photo/fox_comedy_hd.jpg

Comedy Central HD

Comedy Central HD – Kanał prezentuje przede wszystkim najpopularniejsze seriale komediowe, a także seriale animowane i programy rozrywkowe.

/files/photo/comedy_central_hd.png

FilmBox Extra HD

FilmBox Extra HD - oferuje przeboje kinowe, znakomite filmy i genialne seriale w najwyższej jakości obrazu i dźwięku powalające poczuć klimat prawdziwego wielkoekranowego kina. FilmBox Extra HD adresowany jest dla szczególnie wymagających miłośników kina, dla których znakomita jakość obrazu i dźwięku jest tak samo ważna, jak dobry film.Nadawany 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, bez reklam.

/files/photo/fimbox extra hd.jpg

FilmBox Premium HD

FilmBox Premium HD to hollywoodzkie hity filmowe krótko po ich premierze oraz nagradzane na festiwalach filmowych i doceniane przez widzów filmy i seriale.

/files/photo/filmbox premium hd.png

FilmBox Family

FilmBox Family - to klasyka rozrywki dla całej rodziny. Prezentuje filmy, które spodobają się zarówno dzieciom, jak i dorosłym. W ofercie kanału znajdują się popularne produkcje dla dzieci i młodzieży, kreskówki, zabawne komedie oraz seriale i filmy familijne. Wspólna rodzinna zabawa gwarantowana!Nadawany 7 dni w tygodniu, 20 godzin na dobę od 7.00 do 3.00, bez reklam.

/files/photo/filmbox_family7460.jpg

Polsat Cafe HD

Polsat Cafe HD - kanał lifestyle Telewizji Polsat. Emitowane są magazyny lifestylowe, talk show, programy poradnikowe i rozrywkowe, reality show, filmy dokumentalne, seriale i kino kobiece.

/files/photo/polsat cafe hd.png

Polsat Play HD

Polsat Play HD – kanał lifestylowy Telewizji Polsat skierowany głównie do mężczyzn. Stacja pokazuje m.in. serie dokumentalne, poradnikowe, motoryzacyjne, lifestylowe oraz sitcomy. Na antenie można zobaczyć zarówno polskie produkcje jak i zagraniczne.

/files/photo/polsat play hd.png

Polsat 2 HD

Polsat 2 HD – kanał Telewizji Polsat skierowany głównie do Polaków mieszkających za granicą. Oprócz powtórzeń programów z anten Polsatu, Czwórki i kanałów Telewizji Polsat, Polsat 2 nadaje także produkcje własne.

/files/photo/polsat 2 hd.png

BBC First

BBC First - kanał telewizyjny z najlepszymi brytyjskimi serialami, wzbogacony o napisy w języku polskim i angielskim.
BBC First jest adresowany do publiczności poszukującej oryginalnych, innowacyjnych brytyjskich seriali typu premium.

/files/photo/bbc_first6847.png

Food Network HD

Food Network HD to kanał lifestylowy z portfolio Grupy TVN, kierujący swoje propozycje do amatorów gotowania. Na ofertę programową stacji składają się magazyny, seriale dokumentalne, teleturnieje oraz formaty typu talk-show oraz reality show o profilu kulinarnym.

/files/photo/food_network_hd5506.png

Eska TV HD

Eska TV HD – polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym, będąca rozwinięciem multimedialnej platformy internetowej Radia Eska. Kanał Eska TV HD prezentuje na swojej antenie klipy muzyczne artystów znanych z anteny radiowej Eski, wywiady i informacje ze sceny muzycznej.

/files/photo/eska tv hd.png

Travel Channel HD

Travel Channel HD to stacja poświęcona tematyce podróżniczej. W ramówce kanału znajdują się seriale dokumentalne skierowane do miłośników podróży, przygód czy dalekich wypraw.

/files/photo/travel_channel_hd4296.png

Stars.TV

Stars.TV – polski kanał muzyczny. Stacja prezentuje największe przeboje lat 60., 70., 80., 90. oraz przeboje muzyki współczesnej.

/files/photo/stars tv hd.png

ZOOM TV HD

ZOOM TV HD  to nowy kanał z portfolio Cable Television Networks & Partners Sp. z o.o. o charakterze informacyjno-lifestylowym.

/files/photo/zoom_tv_hd.jpg

Telewizja WP HD

Telewizja WP HD to kanał o profilu ogólnotematycznym, którego najważniejszymi filarami są publicystyka, informacje, lifestyle oraz seriale fabularne i dokumentalne. 

/files/photo/wp_hd.png

Nuta.tv HD

Nuta.tv HD to kanał muzyczny na którym znajdują się teledyski - zarówno aktualne hity muzyki pop oraz dance jak i największe przeboje z ostatnich lat. W ramówce stacji będą też koncerty gwiazd muzyki i ich biografie.

/files/photo/nuta.tv_hd.png

Power TV HD

Power TV HD to kanał muzyczny na którym zobaczycie najlepsze teledyski, największe gwiazdy polskiej muzyki dance oraz legendy gatunku eurodance. Kanał dostępny przez całą dobę.

/files/photo/power_tv_hd.png

Nowa TV HD

Nowa TV HD to kanał o profilu ogólnotematycznym z portfolio TV Spektrum, którego głównymi filarami są rozrywka, informacje, film i serial.

/files/photo/nowa_tv_hd.jpg

METRO HD

METRO HD to polski kanał ogólnotematyczny oferujący liczne propozycje filmowo-serialowe oraz formaty dokumentalne. Uzupełnieniem oferty programowej kanału będą formaty rozrywkowe, poradnikowe i wędkarskie.

/files/photo/metro_hd.png

TVR HD

TVR HD - w ofercie znajdą się programy poświęcone spędzaniu czasu na łonie natury, seriale animowane, programy dokumentalne oraz filmy i seriale.

/files/photo/tvr_hd.jpg

Top Kids HD

Top Kids HD kanał który emituje zrekonstruowane cyfrowo kultowe seriale animowane z lat 80-tych i 90-tych XX wieku.

/files/photo/top_kids_hd.png

Adventure HD

Adventure HD to kanał o profilu dokumentalnym. W ofercie znajduje się szeroki wachlarz programów produkcji polskiej i zagranicznej, głównie są to programy o charakterze przygodowym, a także magazyny podróżnicze.

/files/photo/adventure_hd.png

PRZYRODNICZO-PODRÓŻNICZE

Adventure to kanał o profilu dokumentalnym. W ofercie znajduje się szeroki wachlarz programów produkcji polskiej i zagranicznej, głównie są to programy o charakterze przygodowym, a także magazyny podróżnicze.

/files/photo/adventure.jpg

PRZYRODNICZO-PODRÓŻNICZE

Adventure HD to kanał o profilu dokumentalnym. W ofercie znajduje się szeroki wachlarz programów produkcji polskiej i zagranicznej, głównie są to programy o charakterze przygodowym, a także magazyny podróżnicze.

/files/photo/adventure_hd.png

PRZYRODNICZO-PODRÓŻNICZE

Polsat Viasat Explore to kanał dla prawdziwych mężczyzn. Zwykłych-niezwykłych ludzi, którzy ciężko pracują i wspaniale się bawią, realizując niesamowite marzenia. Niestraszne im trudy nowych doświadczeń – nagrodą jest radość odkrywania i przesuwanie granic możliwości. Polsat Viasat Explore to akcja i inspiracja, to historie ludzi, którzy stawiają sobie poprzeczkę naprawdę wysoko.

/files/photo/viasat_explore_pl.png

PRZYRODNICZO-PODRÓŻNICZE

Travel Channel to stacja poświęcona tematyce podróżniczej. W ramówce kanału znajdują się seriale dokumentalne skierowane do miłośników podróży, przygód czy dalekich wypraw.

/files/photo/travel_channel.png

PRZYRODNICZO-PODRÓŻNICZE

Travel Channel HD to stacja poświęcona tematyce podróżniczej. W ramówce kanału znajdują się seriale dokumentalne skierowane do miłośników podróży, przygód czy dalekich wypraw.

/files/photo/travel_channel_hd4296.png

PRZYRODNICZO-PODRÓŻNICZE

Polsat Viasat Explore HD to kanał dla prawdziwych mężczyzn. Zwykłych-niezwykłych ludzi, którzy ciężko pracują i wspaniale się bawią, realizując niesamowite marzenia. Niestraszne im trudy nowych doświadczeń – nagrodą jest radość odkrywania i przesuwanie granic możliwości. Polsat Viasat Explore to akcja i inspiracja, to historie ludzi, którzy stawiają sobie poprzeczkę naprawdę wysoko.

/files/photo/explore_polsat_hd8641.png

BAJKI

Top Kids kanał który emituje zrekonstruowane cyfrowo kultowe seriale animowane z lat 80-tych i 90-tych XX wieku.

/files/photo/top_kids.png

BAJKI

Top Kids HD kanał który emituje zrekonstruowane cyfrowo kultowe seriale animowane z lat 80-tych i 90-tych XX wieku.

/files/photo/top_kids_hd.png

BAJKI

Disney Junior to kanał emitujący programy dla dzieci w wieku przedszkolnym. Są to głównie edukacyjne seriale animowane, a także seriale przygodowe.

/files/photo/disney-junior-logo-1f38185449-seeklogo.com[1]2844.png

BAJKI

Disney Channel - to międzynarodowa stacja telewizyjna emitująca produkcje Disneya. Zajmuje się też produkcją własnych filmów i seriali.

/files/photo/disney_channel_global.png

BAJKI

Disney XD – stacja telewizyjna przeznaczona dla dzieci i młodzieży w przedziale wiekowym pomiędzy 6 – 14 lat. Jego ramówka oparta jest na serialach i serialach animowanych.

/files/photo/dxd_xd3855.png

BAJKI

Nick Jr. to kanał dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat na którym można obejrzeć interaktywne, pobudzające wyobraźnię bajki, łączące zabawę z edukacją. Kreskówki które są emitowane na kanale nie tylko bawią, ale również uczą m.in. podstaw języka angielskiego czy wzorów matematycznych. Nick Jr. nadaje w języku polskim 24 godziny na dobę.

/files/photo/beznazwy.png

BAJKI

TVP ABC to kanał dziecięcy Telewizji Polskiej skierowany do najmłodszej widowni w wieku od 3 do 12 lat. W ofercie stacji znajdują się programy i magazyny edukacyjne dla dzieci (m.in. "Dlaczego? Po co? Jak?", "Lippy & Messy"), teleturnieje muzyczne ("Dźwiękogra") oraz najpopularniejsze seriale animowane i przygodowe, jak np.: "Miś Uszatek", "Bolek i Lolek", "Przygody Koziołka Matołka", "Smerfy", "Pszczółka Maja", "Domisie", "Stawiam na Tolka Banana". Dla młodych widzów przygotowano godzinne pasmo "Wieczorynka", emitowane codziennie między godz. 19.00 a 20.00.

/files/photo/abc.png

BAJKI

Baby TV – kanał telewizyjny, przeznaczony dla dzieci w wieku do 3 lat. Emitowane są na nim filmy animowane bez przemocy. Kanał nie nadaje reklam, zamiast których można usłyszeć piosenki dla najmłodszych.

/files/photo/baby_tv_eu.png

BAJKI

POLSAT JimJam to kanał skierowany dla dzieci w wieku przedszkolnym. Oferuje m.in. programy, które łączą w sobie elementy nauki i zabawy. Niektóre z nich powalają dzieciom rozpocząć przygodę z językiem angielskim.

/files/photo/polsat_jimjam.jpg

BAJKI

Nickelodeon (w skrócie Nick) – kanał telewizyjny przeznaczony dla dzieci i młodzieży. Kanał w głównej mierze nadaje seriale i bajki własnej produkcji.

/files/photo/nickelodeon_us.png

BAJKI

2x2 TV to kanał dedykowany fanom animacji i gier. Stacja prezentuje najlepsze seriale animowane z całego świata -
zarówno niepokazywane do tej pory nowości, jak i również kultowe seriale, które podbiły serca widzów. Ponadto na widzów
czekają audycje muzyczne oraz poświęcone grom wideo i najnowszym technologiom. Grupą docelową kanału jest młodzież.

/files/photo/2x2-logo-nowe-samo1.png

BAJKI

BBC CBeebies – brytyjski kanał telewizyjny należący do publicznego nadawcy radiowo-telewizyjnego BBC i przeznaczony dla dzieci od 2 do 5 roku życia.

/files/photo/bbc_cbeebies_uk.png

FILMY

Comedy Central HD – Kanał prezentuje przede wszystkim najpopularniejsze seriale komediowe, a także seriale animowane i programy rozrywkowe.

/files/photo/comedy_central_hd.png

FILMY

TVR - w ofercie znajdą się programy poświęcone spędzaniu czasu na łonie natury, seriale animowane, programy dokumentalne oraz filmy i seriale.

/files/photo/tvr.jpg

FILMY

TVR HD - w ofercie znajdą się programy poświęcone spędzaniu czasu na łonie natury, seriale animowane, programy dokumentalne oraz filmy i seriale.

/files/photo/tvr_hd.jpg

FILMY

Polsat Film HD – kanał tematyczny telewizji Polsat, który jest kanałem o tematyce filmowej. Można na nim zobaczyć wiele produkcji filmowych.

/files/photo/polsat_film_hd.jpg

FILMY

POLSAT Romans - jest to kanał, w którego ofercie znajdą się zarówno filmy fabularne, jak i znane i lubiane seriale polskie i zagraniczne.

/files/photo/polsat_romans6312.jpg

FILMY

Comedy Central – Kanał prezentuje przede wszystkim najpopularniejsze seriale komediowe, a także seriale animowane i programy rozrywkowe.


/files/photo/comedy_central5898.png

FILMY

Kino Polska – polska komercyjna stacja telewizyjna. W ramówce stacji znajdują się polskie i zagraniczne produkcje: seriale animowane, filmy dokumentalne, fabularne, kroniki, kino niezależne oraz wydarzenia kulturalne i koncerty.

/files/photo/kino_polska.png

FILMY

TVP Seriale - polski kanał filmowy Telewizji Polskiej, nadający głównie seriale.

/files/photo/tvp_seriale.jpg

FILMY

FOX - to kanał w całości poświęcony najlepszym amerykańskim serialom, pochodzącym z czołowych hollywoodzkich wytwórni filmowych.
W jego ofercie programowej znajdują się seriale akcji, komedie, dramaty, sci-fi, thrillery, jak i animacje. Na antenie FOX można oglądać zarówno bijące rekordy oglądalności, nieemitowane dotychczas w Polsce produkcje, jak i kultowe hity. FOX skierowany jest do wymagających widzów, poszukujących wszechstronnej rozrywki na najwyższym poziomie.

/files/photo/fox.png

FILMY

FOX Comedy  to kanał o charakterze komediowym z portfolio FOX International Channels. W ofercie programowej stacji znajdą się przede wszystkim najpopularniejsze seriale komediowe i animowane. Stacje nadają całodobowo 7 dni w tygodniu.

/files/photo/fox_comedy.jpg

FILMY

Kino TV to ulubione przez widzów kino rozrywkowe i popularne seriale.

/files/photo/kino tv162.png

FILMY

13 Ulica - filmowy kanał telewizyjny nadawany przez 24 godziny na dobę w polskiej wersji językowej. Na ramówkę stacji składają się w znacznej większości różnorodne seriale z dużą dawką intrygi i sensacji oraz filmy kryminalne.

/files/photo/13_ulica_logo_jpg[1].jpg

FILMY

Polsat Film – kanał tematyczny telewizji Polsat, który jest kanałem o tematyce filmowej. Można na nim zobaczyć wiele produkcji filmowych.

/files/photo/polsat_film.png

FILMY

CBS Europa przedstawia widzom najwspanialsze kino z całego świata – nie tylko komercyjne przeboje, ale także produkcje awangardowe, niezapomnianą klasykę i współczesne arcydzieła. Na CBS Europa widzowie zawsze znajdą film, który warto obejrzeć.
Na premierowe emisje kanał zaprasza od czwartku do niedzieli po godz. 20.00. Wśród najnowszych premier są cenione przez krytyków i widzów „The Hurt Locker. W pułapce wojny”, „Lektor”, ‘Przerwana lekcja muzyki”, „Hair”, „Okruchy dnia”, „Batman” czy „Full Metal Jacket” oraz wiele, wiele innych. CBS Europa prezentuje wszystkie style i gatunki, reprezentowane przez filmy z udziałem największych gwiazd: od Kate Winslet, Angeliny Jolie, Winony Ryder, Julii Roberts, Nicole Kidman, Meryl Streep po Jude’a Lawa, Dustina Hoffmana, Roberta Redforda, Robina Williamsa, Jacka Nicholsona czy Clinta Eastwooda.

/files/photo/cbseuropa.jpg

FILMY

BBC Brit to kanał o profilu rozrywkowym. Na ramówkę stacji składać się będą przede wszystkim programy poœświęcone takim tematom, jak: kulinaria, muzyka, sport czy motoryzacja.

/files/photo/bbc_brit.jpg

FILMY

TV6 – „Szóstka” nowa stacja telewizyjna grupy Polskie Media
W ofercie programowej stacji znajdą się największe hity światowej rozrywki. Szóstka nadawana będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 12:30 - 01:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 10:30 - 01:00.

/files/photo/tv6_pl.jpg

FILMY

FOX HD - w całości poświęcony jest serialom. W jego ofercie znajdują się najlepsze produkcje amerykańskie, pochodzące ze znanych i cenionych wytwórni filmowych. Jest to kanał dynamiczny, spontaniczny i odważny, nadawany w jakości HD. Emitowane są na nim zarówno seriale akcji, komedie, sci-fi, dramaty, thrillery, jak i animacje. FOX skierowany jest do wymagających widzów, poszukujących wszechstronnej rozrywki na najwyższym poziomie.

/files/photo/foxhd[1].jpg

FILMY

FOX Comedy HD to kanał o charakterze komediowym z portfolio FOX International Channels. W ofercie programowej stacji znajdą się przede wszystkim najpopularniejsze seriale komediowe i animowane. Stacje nadają całodobowo 7 dni w tygodniu.

/files/photo/fox_comedy_hd.jpg

FILMY

FilmBox Extra HD - oferuje przeboje kinowe, znakomite filmy i genialne seriale w najwyższej jakości obrazu i dźwięku powalające poczuć klimat prawdziwego wielkoekranowego kina. FilmBox Extra HD adresowany jest dla szczególnie wymagających miłośników kina, dla których znakomita jakość obrazu i dźwięku jest tak samo ważna, jak dobry film.Nadawany 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, bez reklam.

/files/photo/fimbox extra hd.jpg

FILMY

BBC First - kanał telewizyjny z najlepszymi brytyjskimi serialami, wzbogacony o napisy w języku polskim i angielskim.
BBC First jest adresowany do publiczności poszukującej oryginalnych, innowacyjnych brytyjskich seriali typu premium.

/files/photo/bbc_first6847.png

FILMY

FilmBox Premium HD to hollywoodzkie hity filmowe krótko po ich premierze oraz nagradzane na festiwalach filmowych i doceniane przez widzów filmy i seriale.

/files/photo/filmbox premium hd.png

FILMY

FilmBox Family - to klasyka rozrywki dla całej rodziny. Prezentuje filmy, które spodobają się zarówno dzieciom, jak i dorosłym. W ofercie kanału znajdują się popularne produkcje dla dzieci i młodzieży, kreskówki, zabawne komedie oraz seriale i filmy familijne. Wspólna rodzinna zabawa gwarantowana!Nadawany 7 dni w tygodniu, 20 godzin na dobę od 7.00 do 3.00, bez reklam.

/files/photo/filmbox_family7460.jpg

PIŁKA NOŻNA

Eleven Sports 1 HD to kanał sportowy w całości poświęcony piłce nożnej z najwyższej półki. Relacjonuje na żywo takie rozgrywki, jak hiszpańska Liga BBVA, włoska Serie A TIM, francuskie Ligue 1 i Puchar Ligi, belgijska Jupiler Pro League, szkocka SPFL, angielskie FA Cup, Championship i Capital One Cup, brazylijskie Campeonato Brasileiro Série A i Campeonato Paulista Série A1 oraz eliminacje do Mistrzostw Świata FIFA 2018 w strefie CONMEBOL. Eleven Sports 1 nadaje 24 godziny na dobę, w rozdzielczości HD i z polskim komentarzem.

/files/photo/eleven_sports_1.png

PIŁKA NOŻNA

Czwarty kanał sportowy stacji Eleven transmitujący między innymi mecze niemieckiej Bundesligi, włoskiej Serie A TIM, hiszpańskiej La Ligi Santander oraz francuskiej Ligue 1 Conforama. Ofertę programową stacji wzbogacają autorskie magazyny tematyczne poświęcone piłce nożnej.

/files/photo/eleven_sports_4.png

PIŁKA NOŻNA

Eleven Sports 1 to kanał sportowy w całości poświęcony piłce nożnej z najwyższej półki. Relacjonuje na żywo takie rozgrywki, jak hiszpańska Liga BBVA, włoska Serie A TIM, francuskie Ligue 1 i Puchar Ligi, belgijska Jupiler Pro League, szkocka SPFL, angielskie FA Cup, Championship i Capital One Cup, brazylijskie Campeonato Brasileiro Série A i Campeonato Paulista Série A1 oraz eliminacje do Mistrzostw Świata FIFA 2018 w strefie CONMEBOL. Eleven Sports 1 nadaje 24 godziny na dobę, w rozdzielczości HD i z polskim komentarzem.

/files/photo/eleven_sports_11627.jpg

HISTORYCZNE

TVP Historia - kanał o tematyce historycznej TVP. Oparty jest przede wszystkim na produkcji własnych programów oraz zasobach archiwalnych TVP.

/files/photo/tvp_historia.png

HISTORYCZNE

Discovery Historia - kanał telewizyjny oferujący produkcje polskie i zagraniczne, prezentujący nowe podejście do historii współczesnej, starożytnej oraz do informacji o dziejach Polski i militariach.

/files/photo/discovery_historia6078.png

HISTORYCZNE

Polsat Viasat History to kanał oferujący widzom fascynującą wyprawę w przeszłość poprzez wysokiej jakości programy, które jednocześnie bawią i uczą. Historia ożywa na ekranie w ciekawych spotkaniach i podczas niezwykłych podróży w czasie. Zawartość programowa Polsat Viasat History to programy nowe i nowoczesne, dotyczące wydarzeń historycznych, które wpłynęły na losy świata.

/files/photo/viasat_history_pl.png

HISTORYCZNE

History HD - polskojęzyczny kanał telewizyjny, nadawany w wysokiej rozdzielczości obrazu HD. Stacja swoją tematyką obejmuje historię starożytną i współczesną, historię wojskowości i konfliktów zbrojnych oraz programy poświęcone wynalazkom, odkryciom i technologiom. Program różni się ramówką od siostrzanego kanału History nadawanego w wersji SD.

/files/photo/history_hd_2015_logo.png

HISTORYCZNE

HISTORY (wcześniej The History Channel) - polskojęzyczna stacja telewizyjna o tematyce historycznej. Kanał nadaje filmy dokumentalne związane z tematyką historyczną.

/files/photo/history logo black7787.png

HISTORYCZNE

Polsat Viasat History HD to kanał oferujący widzom fascynującą wyprawę w przeszłość poprzez wysokiej jakości programy, które jednocześnie bawią i uczą. Historia ożywa na ekranie w ciekawych spotkaniach i podczas niezwykłych podróży w czasie. Zawartość programowa Polsat Viasat History to programy nowe i nowoczesne, dotyczące wydarzeń historycznych, które wpłynęły na losy świata.

/files/photo/history_polsat_hd.jpg

POPULARNONAUKOWE

Da Vinci - stacja edukacyjna TV przeznaczona dla dzieci i młodzieży. Stacja skupia się na tematyce przyrodniczej, społecznej, naukach o ziemi i naukach społecznych. Nadaje magazyny naukowe, filmy dokumentalne oraz seriale popularno-naukowe.

/files/photo/da_vinci.png

POPULARNONAUKOWE

TLC HD - kanał telewizyjny na którego antenie nadawane są filmy dokumentalne, programy popularnonaukowe o podróżach i stylu życia.

/files/photo/tlc_hd.png

POPULARNONAUKOWE

Discovery Channel – edukacyjny kanał telewizyjny. Emituje przez 24 godziny dziennie filmy i programy popularnonaukowe, historyczne i przyrodnicze.

/files/photo/discovery_channel_czarne.jpg

POPULARNONAUKOWE

National Geographic HD to stacja z portfolio FOX International Channels o profilu dokumentalnym. Na ofertę programową kanału składają się przede wszystkim liczne seriale dokumentalne poświęcone m.in. astronomii, technice, motoryzacji czy turystyce.

/files/photo/national_geographic_hd.png

POPULARNONAUKOWE

DTX to stacja skierowana głównie do młodych mężczyzn. W ofercie stacji znajdują się produkcje poświęcone motoryzacji, a także formaty o tematyce podróżniczej czy lifestylowej.

/files/photo/dtx9305.png

POPULARNONAUKOWE

Discovery Science HD – telewizyjny kanał tematyczny nadający filmy dokumentalne i programy popularnonaukowe poświęcone szeroko pojętym naukom ścisłym i przyrodniczym. Na kanale można znaleźć m.in. programy poświęcone sprawom ekologii i środowiska, katastrofom, współczesnej inżynierii, technologii, jak również popularne serie z gatunku popscience.

/files/photo/discovery_science_hd.jpg

POPULARNONAUKOWE

Discovery Science – telewizyjny kanał tematyczny nadający filmy dokumentalne i programy popularnonaukowe poświęcone szeroko pojętym naukom ścisłym i przyrodniczym. Na kanale można znaleźć m.in. programy poświęcone sprawom ekologii i środowiska, katastrofom, współczesnej inżynierii, technologii, jak również popularne serie z gatunku popscience.

/files/photo/discovery_science.jpg

POPULARNONAUKOWE

Kanał CBS Reality otwiera przed widzami zaskakujący, fascynujący świat oraz prezentuje wyjątkowe chwile, które odmieniają zwyczajną codzienność. Oprócz flagowych programów CBS, na kanale można obejrzeć wciągające dokumentalne seriale kryminalne, takie jak „FBI w akcji” i „Na straży prawa”, hitowy „10 lat mniej”, w którym przeprowadzane są metamorfozy uczestniczek oraz niezwykle popularny program Jerry’ego Springera. Wszystkie seriale pokazują prawdziwe życie i wyjątkowe historie, które zdarzyły się naprawdę.

/files/photo/cbs_reality_yellow_2017.jpg

POPULARNONAUKOWE

TLC - kanał telewizyjny na którego antenie nadawane są filmy dokumentalne, programy popularnonaukowe o podróżach i stylu życia. Oferta skierowana w głównej mierze do żeńskiej części widowni ale i nie tylko.

/files/photo/tlc.jpg

POPULARNONAUKOWE

Discovery Channel HD – edukacyjny kanał telewizyjny. Emituje przez 24 godziny dziennie filmy i programy popularnonaukowe, historyczne i przyrodnicze.

/files/photo/discovery_channel_hd_czarne.jpg

POPULARNONAUKOWE

Investigation Discovery (w skrócie ID) – dokumentalny kanał tematyczny poświęcony policyjnym śledztwom i zbrodniom.

/files/photo/id5698.jpg

POPULARNONAUKOWE

DTX HD to stacja skierowana głównie do młodych mężczyzn. W ofercie stacji znajdują się produkcje poświęcone motoryzacji, a także formaty o tematyce podróżniczej czy lifestylowej.

/files/photo/dtx_hd.png

POPULARNONAUKOWE

National Geographic to stacja z portfolio FOX International Channels o profilu dokumentalnym. Na ofertę programową kanału składają się przede wszystkim liczne seriale dokumentalne poświęcone m.in. astronomii, technice, motoryzacji czy turystyce.

/files/photo/images[1]1459.png

POPULARNONAUKOWE

Investigation Discovery HD – dokumentalny kanał tematyczny poświęcony policyjnym śledztwom i zbrodniom.

/files/photo/id_hd5235.jpg

NAUKOWE

BBC Earth to kanały o charakterze edukacyjnym. Oferta programowa stacji to przede wszystkim filmy i seriale dokumentalne.

/files/photo/bbc_earth.jpg

PRZYRODNICZE

Polsat Viasat Nature HD to kanał przyrodniczy dla całej rodziny, którego zawartość programowa zadowoli zarówno młodego widza jak i dojrzałego odbiorcę. Wraz z Polsat Viasat Nature HD towarzyszymy badaczom przyrody, weterynarzom oraz celebrytom w ich fascynującej podróży, podczas której dowiadujemy się więcej o niebezpiecznych drapieżnikach, słodkich domowych pupilkach oraz dzikich zwierzętach z całego świata.

/files/photo/polsat_viasat_nature_hd.png

PRZYRODNICZE

Animal Planet - kanał telewizyjny który emituje głównie programy dokumentalne o zwierzętach i przyrodzie.

/files/photo/animal_planet_1.png

PRZYRODNICZE

National Geographic Wild - prezentuje on głównie programy dotyczące dzikiej przyrody.

/files/photo/national_geographic_wild_black.jpg

PRZYRODNICZE

National Geographic Wild HD - prezentuje on głównie programy dotyczące dzikiej przyrody. Możliwość oglądania kanału w standardzie HD.

/files/photo/national_geographic_wild_hd.jpg

PRZYRODNICZE

Viasat History HD Viasat Nature HD - W skład kanału dokumentalnego HD wchodzą:
 
Viasat Nature, który jest kanałem przyrodniczym oferującym wyróżnione wieloma nagrodami, wzruszające programy opowiadające o życiu zwierząt, świecie przyrody i ludziach związanych ze środowiskiem naturalnym naszej planety.
Viasat History, który jest kanałem dokumentalnym o zróżnicowanej tematyce,  będącym mieszanką historii starożytnej i najnowszej, w którym za pośrednictwem szerokiej gamy programów, począwszy od nagradzanych programów dokumentalnych po urzekające dramaty historyczne, jego odbiorcom przybliżana jest,  historia kultury, historia, muzyki POP oraz biografie słynnych ludzi.
Kanał dokumentalny HD Viasat Nature  nadawany w godzinach od 06.00 do 18.00. natomiast kanał Viasat History nadawany jest w godzinach od 18.00 do 06.00.
 
Oznacza to, że materiał o zwierzętach i środowisku naturalnym przeznaczony głównie dla rodzin z dziećmi emitowany jest w godzinach porannych oraz popołudniowych natomiast, ukierunkowany na starszą widownie kontent historyczny nadawany jest w godzinach wieczornych.

/files/photo/viasat_nature_history_hd454.png

PRZYRODNICZE

Animal Planet HD - kanał telewizyjny który emituje głównie programy dokumentalne o zwierzętach i przyrodzie.

/files/photo/animal_planet_11452.png

LIFESTYLE

Discovery Life to kanał o profilu rozrywkowym skierowany do całej rodziny. Na ofertę stacji składają się liczne seriale dokumentalne, programy rozrywkowe i reality show oraz filmy i seriale fabularne.

/files/photo/discovery_life_logo_mint_on_white_2019.jpg

LIFESTYLE

HGTV to nowy kanał lifestylowy z portfolio Grupy TVN. Na antenie HGTV będzie można zasięgnąć porad ekspertów w zakresie dekoracji wnętrz, remontów czy ogrodnictwa.

/files/photo/hgtv4180.png

LIFESTYLE

Polsat Play HD – kanał lifestylowy Telewizji Polsat skierowany głównie do mężczyzn. Stacja pokazuje m.in. serie dokumentalne, poradnikowe, motoryzacyjne, lifestylowe oraz sitcomy. Na antenie można zobaczyć zarówno polskie produkcje jak i zagraniczne.

/files/photo/polsat play hd.png

LIFESTYLE

Polsat Cafe HD - kanał lifestyle Telewizji Polsat. Emitowane są magazyny lifestylowe, talk show, programy poradnikowe i rozrywkowe, reality show, filmy dokumentalne, seriale i kino kobiece.

/files/photo/polsat cafe hd.png

LIFESTYLE

TVN Style – kanał telewizyjny, należący do grupy TVN przeznaczony głównie dla kobiet. Nadawane są przede wszystkim programy o modzie, zdrowiu oraz urodzie.

/files/photo/tvn_style.jpg

LIFESTYLE

Polsat Viasat Explore HD to kanał dla prawdziwych mężczyzn. Zwykłych-niezwykłych ludzi, którzy ciężko pracują i wspaniale się bawią, realizując niesamowite marzenia. Niestraszne im trudy nowych doświadczeń – nagrodą jest radość odkrywania i przesuwanie granic możliwości. Polsat Viasat Explore to akcja i inspiracja, to historie ludzi, którzy stawiają sobie poprzeczkę naprawdę wysoko.

/files/photo/explore_polsat_hd8641.png

LIFESTYLE

Polsat Cafe - kanał lifestyle Telewizji Polsat. Emitowane są magazyny lifestylowe, talk show, programy poradnikowe i rozrywkowe, reality show, filmy dokumentalne, seriale i kino kobiece.

/files/photo/polsat_cafe.png

LIFESTYLE

Polsat Play – kanał lifestylowy Telewizji Polsat skierowany głównie do mężczyzn. Stacja pokazuje m.in. serie dokumentalne, poradnikowe, motoryzacyjne, lifestylowe oraz sitcomy. Na antenie można zobaczyć zarówno polskie produkcje jak i zagraniczne.

/files/photo/polsat_play.png

LIFESTYLE

BBC Lifestyle – brytyjska stacja telewizyjna lifestyle dla pań. Kanał należy do spółki BBC World. Ramówkę kanału wypełniają filmy o zdrowiu, urodzie, kuchni, modzie, domu oraz o opiece nad dziećmi ich rozwoju i zdrowiu.

/files/photo/bbc_lifestyle_uk.png

LIFESTYLE

TVN Style HD – kanał telewizyjny, należący do grupy TVN przeznaczony głównie dla kobiet. W wysokiej rozdzielczości HD nadawane są przede wszystkim programy o modzie, zdrowiu oraz urodzie. TVN Style stawia na własne autorskie produkcje. Wśród nich są m.in.: „Magiel towarzyski”, „Wiem, co jem i wiem, co kupuję”, „Miasto kobiet”, „Smakuj świat z Pascalem”, „Pani Gadżet”, „Sekrety chirurgii”.

/files/photo/tvn_style_hd.jpg

LIFESTYLE

Food Network HD to kanał lifestylowy z portfolio Grupy TVN, kierujący swoje propozycje do amatorów gotowania. Na ofertę programową stacji składają się magazyny, seriale dokumentalne, teleturnieje oraz formaty typu talk-show oraz reality show o profilu kulinarnym.

/files/photo/food_network_hd5506.png

ZAKUPY

Mango 24 – całodobowa telezakupowa stacja telewizyjna, powstała w 2002 roku.
Przez 24 godziny na dobę, na antenie Mango 24 nadawane są spoty przygotowane przez firmę Mango zajmującą się teleshoppingiem. W stacji reklamują swoje usługi także zewnętrzne firmy.

/files/photo/mango.jpg

SERIALE

Super Polsat to nowy kanał z portfolio Telewizji POLSAT. W ramówce nowego kanału znajdują się powtórki najpopularniejszych seriali oraz programów rozrywkowych z anteny POLSATU.

/files/photo/super_polsat.jpg

SPORTOWE

Trzeci kanał sportowy stacji Eleven prezentujący mecze piłki nożnej i piłki ręcznej, a także filmy dokumentalne o tematyce sportowej i powtórki najciekawszych wydarzeń pokazywanych w Eleven i Eleven Sports.

/files/photo/eleven_sports_3.png

SPORTOWE

Polsat Sport -  polska stacja telewizyjna o profilu sportowym, należąca do grupy kanałów Telewizji Polsat

/files/photo/polsat_sport.jpg

SPORTOWE

Polsat Sport Extra - polska stacja telewizyjna o profilu sportowym, należąca do grupy Polsat.

/files/photo/polsat_sport_extra.jpg

SPORTOWE

Sportklub to stacja prezentująca rozgrywki lig zagranicznych w piłce nożnej, piłce siatkowej, piłce ręcznej, koszykówce mężczyzn, a także wydarzenia z parkietów Tauron Basket Ligi Kobiet, wyścigi samochodowe, tenis stołowy, boks i poker. W ramówce stacji znajdują się również magazyny żeglarskie i motoryzacyjne.

/files/photo/sportklub_nowy3741.png

SPORTOWE

Eurosport 2 - francuska stacja telewizyjna należąca do sieci Eurosport. Eurosport 2 został uruchomiony 10 stycznia 2005 jako uzupełnienie oferty Eurosportu.W ciągu całego roku Eurosport 2 emituje ponad 1500 godzin bezpośrednich relacji.

/files/photo/eurosport_2.jpg

SPORTOWE

TVN Turbo - kanał kierowany dla mężczyzn, emituje programy motoryzacyjne, sportowe, dokumentalne oraz dla majsterkowiczów.

/files/photo/tvn_turbo_16531.png

SPORTOWE

Extreme Sports Channel - kanał poświęcony głównie sportom ekstremalnym a także modzie i muzyce.

/files/photo/extreme_sports_nl.png

SPORTOWE

Polsat Sport HD -  polska stacja telewizyjna o profilu sportowym, należąca do grupy kanałów Telewizji Polsat. Polsat Sport HD prezentuje wybrane pozycje: Polsatu Sport, Polsatu Sport Extra i Polsatu Futbol realizowane w wysokiej rozdzielczości.

/files/photo/przechwytywanie[1]7747.PNG

SPORTOWE

Polsat Sport Extra HD - polska stacja telewizyjna o profilu sportowym, należąca do grupy Polsat. Najważniejsze pozycje w ofercie Polsatu Sport to dyscypliny sportowe takie jak: piłka ręczna, siatkówka, boks, sporty walki i Formuła 1 realizowane w wysokiej rozdzielczości.

/files/photo/polsat sport extra hd.jpg

SPORTOWE

TVN Turbo HD - kanał kierowany dla mężczyzn, emituje programy motoryzacyjne, sportowe oraz dokumentalne realizowane w wysokiej rozdzielczości. Oprócz motoryzacji, poruszanych jest wiele innych męskich tematów takich jak sport, styl życia czy nowinki technologiczne.

/files/photo/tvnturbohd8650.png

SPORTOWE

TVP Sport HD – kanał tematyczny Telewizji Polskiej S.A. o charakterze sportowym. Poza transmisjami z bieżących wydarzeń sportowych krajowych i światowych stacja emituje, archiwalne materiały TVP, reportaże oraz filmy dokumentalne.

/files/photo/tvp sport hd.png

SPORTOWE

Eurosport 1 HD – francuska stacja telewizyjna o profilu sportowym, dająca możliwość oglądania wydarzeń sportowych w jakości HD. Kanał ten oferuje najbogatszą ofertę relacji ze sportów zimowych, w tym ze skoków narciarskich, biegów narciarskich i biathlonu, a także piłki nożnej w postaci relacji z turniejów rozgrywanych pod egidą UEFA i FIFA, retransmisji meczów z europejskich pucharów, a także najwyższej klasy magazynów podsumowujących wydarzenia na europejskich boiskach (Eurogole) i prezentujących wywiady z najlepszymi piłkarzami świata. Eurosport HD to także najlepszy tenis, serie sportów motorowych rangi mistrzowskiej (FIA WTCC, Superbike). Transmisje uzupełnione są nadawanymi przez całą dobę najważniejszymi wiadomościami sportowymi.

/files/photo/eurosport_1hd.png

SPORTOWE

Eurosport 1 – francuska stacja telewizyjna o profilu sportowym, emitująca wiele relacji na żywo z wydarzeń sportowych. Transmisje uzupełnione są nadawanymi przez całą dobę najważniejszymi wiadomościami sportowymi.

/files/photo/eurosport_1.jpg

SPORTOWE

Eurosport 2 HD - francuska stacja telewizyjna należąca do sieci Eurosport. Eurosport 2 został uruchomiony 10 stycznia 2005 jako uzupełnienie oferty Eurosportu.W ciągu całego roku Eurosport 2 emituje ponad 1500 godzin bezpośrednich relacji.

/files/photo/eurosport 2 hd.png

SPORTOWE

Kanał sportowy Eleven Sports 2 ma w swojej ofercie transmisje z wielkich i popularnych wydarzeń sportowych. Należą do nich, między innymi, wyścigi Formula 1, turnieje tenisowe z cyklu ATP 250, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, futbol amerykański NFL, koszykarska Lega Basket Serie A, British Speedway Elite League oraz mecze piłki nożnej, które nie mieszczą się w ramówce Eleven. Eleven Sports  2 nadaje 24 godziny na dobę, w rozdzielczości HD i z polskim komentarzem.

/files/photo/eleven_sports_2.jpg

SPORTOWE

Kanał sportowy Eleven Sports 2 HD ma w swojej ofercie transmisje z wielkich i popularnych wydarzeń sportowych. Należą do nich, między innymi, wyścigi Formula 1, turnieje tenisowe z cyklu ATP 250, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, futbol amerykański NFL, koszykarska Lega Basket Serie A, British Speedway Elite League oraz mecze piłki nożnej, które nie mieszczą się w ramówce Eleven. Eleven Sports 2 nadaje 24 godziny na dobę, w rozdzielczości HD i z polskim komentarzem.

/files/photo/eleven_sports_2.png

SPORTOWE

Polsat Sport News HD – polska stacja telewizyjna o profilu informacyjno-sportowym, należąca do grupy kanałów telewizji Polsat. W ramówce Polsat Sport News znajdują się m.in. serwisy informacyjne oraz programy publicystyczne. Stacja korzysta z oferty programowej sportowych anten Polsatu. Głównym punktem programu jest cogodzinny serwis informacyjny, emitowany między 7.00, a 22.00. O 23.00 na antenie kanału pojawia się 15 minutowe „Sportowe podsumowanie dnia”. Ofertę kanału wypełniają transmisje na żywo siatkówki, piłki ręcznej, golfa czy tenisa. Istotnym elementem programu Polsatu Sport News jest publicystyka sportowa.

/files/photo/polsat_sport_news_hd.png

INFORMACYJNE

TVP Info - od 1 września 2013 r. rozpoczął emisję jako samodzielny, całodobowy kanał informacyjny.

/files/photo/tvp_info.jpg

INFORMACYJNE

Polsat News – kanał informacyjno-publicystyczny Grupy Polsat.

/files/photo/polsat_news.png

INFORMACYJNE

TVN24 – telewizja informacyjna, nadająca serwisy informacyjne zawierające najświeższe informacje z kraju i ze świata.

/files/photo/tvn24.png

INFORMACYJNE

POLSAT News 2 to nowy kanał publicystyczno-informacyjny z portfolio Telewizji POLSAT, skierowany do widzów zainteresowanych informacjami na temat politycznych i gospodarczych wydarzeń na świecie.

/files/photo/polsat_news_2.png

INFORMACYJNE

TVN Biznes i Świat to kanał o profilu informacyjno-ekonomicznym, skierowany głównie do osób zainteresowanych informacjami gospodarczymi z zagranicy.

/files/photo/tvn24bis.jpg

INFORMACYJNE

Polsat News HD – kanał informacyjno-publicystyczny Grupy Polsat.

/files/photo/polsat_news_hd.png

INFORMACYJNE

ZOOM TV to nowy kanał z portfolio Cable Television Networks & Partners Sp. z o.o. o charakterze informacyjno-lifestylowym.

/files/photo/zoom_tv.jpg

INFORMACYJNE

ZOOM TV HD  to nowy kanał z portfolio Cable Television Networks & Partners Sp. z o.o. o charakterze informacyjno-lifestylowym.

/files/photo/zoom_tv_hd.jpg

INFORMACYJNE

TVP 1 - Program Pierwszy Telewizji Polskiej, potocznie zwany Jedynką, polska publiczna stacja telewizyjna, będąca źródłem kultury i informacji dla milionów widzów.

/files/photo/tvp19269.png

MUZYCZNE

Eska TV HD – polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym, będąca rozwinięciem multimedialnej platformy internetowej Radia Eska. Kanał Eska TV HD prezentuje na swojej antenie klipy muzyczne artystów znanych z anteny radiowej Eski, wywiady i informacje ze sceny muzycznej.

/files/photo/eska tv hd.png

MUZYCZNE

Stars.TV – polski kanał muzyczny. Stacja prezentuje największe przeboje lat 60., 70., 80., 90. oraz przeboje muzyki współczesnej.

/files/photo/stars tv hd.png

MUZYCZNE

Nuta.tv to kanał muzyczny na którym znajdują się teledyski - zarówno aktualne hity muzyki pop oraz dance jak i największe przeboje z ostatnich lat. W ramówce stacji będą też koncerty gwiazd muzyki i ich biografie.

/files/photo/nuta.tv.png

MUZYCZNE

Nuta.tv HD to kanał muzyczny na którym znajdują się teledyski - zarówno aktualne hity muzyki pop oraz dance jak i największe przeboje z ostatnich lat. W ramówce stacji będą też koncerty gwiazd muzyki i ich biografie.

/files/photo/nuta.tv_hd.png

MUZYCZNE

Power TV to kanał muzyczny na którym zobaczycie najlepsze teledyski, największe gwiazdy polskiej muzyki dance oraz legendy gatunku eurodance. Kanał dostępny przez całą dobę.

/files/photo/power_tv.jpg

MUZYCZNE

Power TV HD to kanał muzyczny na którym zobaczycie najlepsze teledyski, największe gwiazdy polskiej muzyki dance oraz legendy gatunku eurodance. Kanał dostępny przez całą dobę.

/files/photo/power_tv_hd.png

MUZYCZNE

VOX Music TV to kanał telewizyjny o charakterze muzyczno-rozrywkowym. Nadaje polską i zagraniczną muzykę taneczną popularną w latach 60., 70., 80. i 90-tych.

/files/photo/vox_music_tv_630x355.png

MUZYCZNE

MTV Music to największe hity polskich i międzynarodowych gwiazd, jak również duże wydarzenia muzyczne jak MTV Video Music Awards, MTV EMA, MTV Movie & TV Awards oraz relacje z największych festiwali i koncertów w Polsce i na świecie.

/files/photo/mtv_music8157.jpg

MUZYCZNE

Eska TV – polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym, będąca rozwinięciem multimedialnej platformy internetowej Radia Eska. Kanał Eska TV prezentuje na swojej antenie klipy muzyczne artystów znanych z anteny radiowej Eski, wywiady i informacje ze sceny muzycznej.

/files/photo/eska.png

MUZYCZNE

4FUN GOLD - kanał, który emituje niezapomniane hity lat 80., 90. oraz największe przeboje ostatnich lat.

 

/files/photo/gold_hits.png

MUZYCZNE

4FUN.TV – polskojęzyczna stacja telewizyjna o charakterze muzycznym. Kanał prezentuje głównie teledyski, programy muzyczne, programy interaktywno-smsowe, a także seriale animowane dla dorosłych.

/files/photo/4funtvpng8606.png

MUZYCZNE

Polo tv - to program nadający 24 godziny na dobę. Znajdziecie w nim niezapomniane hity disco polo & dance, będziecie mogli obejrzeć najsłynniejsze festiwale i koncerty z lat 90-tych. Obejrzycie ciekawe opowieści gwiazd, zespołów disco polo i nich samych, o tym jak powstawały zespoły i jakie historie wiążą się z pisaniem piosenek, które stały się wielkimi przebojami.
W Polo tv obejrzycie legendarny program Disco Polo Live z prowadzącym Robertem Klattem, a także będziecie tworzyć własną listę przebojów disco polo.

/files/photo/polo_tv.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4 HD – kanał emitujący filmy i seriale, programy rozrywkowe, kulturalne oraz programy interaktywne, a także transmituje wydarzenia sportowe m.in.: mecze siatkarskiej Plus Ligi, mecze piłki ręcznej, relacje z Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata WRC.

/files/photo/tv 4 hd.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

Polsat 2 HD – kanał Telewizji Polsat skierowany głównie do Polaków mieszkających za granicą. Oprócz powtórzeń programów z anten Polsatu, Czwórki i kanałów Telewizji Polsat, Polsat 2 nadaje także produkcje własne.

/files/photo/polsat 2 hd.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

METRO to polski kanał ogólnotematyczny oferujący liczne propozycje filmowo-serialowe oraz formaty dokumentalne. Uzupełnieniem oferty programowej kanału będą formaty rozrywkowe, poradnikowe i wędkarskie.

/files/photo/metro.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

METRO HD to polski kanał ogólnotematyczny oferujący liczne propozycje filmowo-serialowe oraz formaty dokumentalne. Uzupełnieniem oferty programowej kanału będą formaty rozrywkowe, poradnikowe i wędkarskie.

/files/photo/metro_hd.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

Telewizja WP to kanał o profilu ogólnotematycznym, którego najważniejszymi filarami są publicystyka, informacje, lifestyle oraz seriale fabularne i dokumentalne. 

/files/photo/wp.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

Telewizja WP HD to kanał o profilu ogólnotematycznym, którego najważniejszymi filarami są publicystyka, informacje, lifestyle oraz seriale fabularne i dokumentalne. 

/files/photo/wp_hd.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

Nowa TV to kanał o profilu ogólnotematycznym z portfolio TV Spektrum, którego głównymi filarami są rozrywka, informacje, film i serial.

/files/photo/nowa_tv.jpg

OGÓLNOTEMATYCZNE

Nowa TV HD to kanał o profilu ogólnotematycznym z portfolio TV Spektrum, którego głównymi filarami są rozrywka, informacje, film i serial.

/files/photo/nowa_tv_hd.jpg

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV Puls HD – kanał dla całej rodziny, bajki filmy i seriale, programy dokumentalne każdy znajdzie coś dla siebie.

/files/photo/tv puls hd.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

PULS 2 HD to drugi ogólnopolski kanał Telewizji Puls. Widzowie znajdą tu programy lifestylowe, reality, najlepsze animacje, seriale, szeroki wachlarz filmów, dokumentów i programów muzycznych.
Szczególnie godne polecenia są dokumenty przyrodnicze, popołudniowe pasmo familijne oraz wieczorna oferta weekendowa, przygotowana specjalnie z myślą o miłośnikach dobrego kina – tu propozycje dla siebie znajdą zarówno wielbiciele komedii, jak i porywających filmów przygodowych.

/files/photo/puls2 hd.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

Fokus TV HD to kanał o profilu edukacyjno-poznawczym adresowany do widzów w każdym wieku. W ofercie programowej obok filmów i seriali dokumentalnych znajdują się pozycje dla dzieci i młodzieży oraz programy rozrywkowe produkcji polskiej i zagranicznej.

/files/photo/fokus tv hd.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

TVP 1 - Program Pierwszy Telewizji Polskiej, potocznie zwany Jedynką, polska publiczna stacja telewizyjna, będąca źródłem kultury i informacji dla milionów widzów.

/files/photo/tvp19269.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

TVP 2 - Program Drugi Telewizji Polskiej, potocznie Dwójka. Jest kanałem telewizyjnym o bardzo różnorodnym programie. Emituje filmy fabularne i dokumentalne, seriale, programy kulturalne i rozrywkowe.

/files/photo/tvp2.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

TVP Rzeszów w nowej odsłonie w nowej TVP Regionalnej od 1 września! To oznacza cztery i pół godzinny własnych premierowych programów informacyjnych i publicystycznych, a dodatkowo dwie i pół godziny wspólnych produkcji z innymi ośrodkami TVP.
W dni powszednie TVP Rzeszów można oglądać w godzinach 7:30-8:00, 15:00-16:00, 17:30-19:00, 20:00-21:00 i 22:00-22:30. W weekendy: 10:00-11.00, 15:00 -16:00, 17:30-19:00, 20:00-21:00 i 22:00-23:00 . Aktualności od 1 września nadawane są o 18.30, 20.00 i 22.00.  Pozostałą część nowej ramówki TVP Rzeszów wypełniają propozycje w ramach tzw. pasma wspólnego.

/files/photo/tvp3_rzeszow_podst.jpg

OGÓLNOTEMATYCZNE

Polsat – pierwsza komercyjna telewizja w Polsce. Oferuje najwyższej jakości rozrywkę: seriale, zagraniczne hity filmowe, sport na światowym poziomie, programy z udziałem gwiazd oraz wydarzenia muzyczne i wielkie koncerty gwiazd estrady.

/files/photo/polsat.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

TVN – polska komercyjna stacja telewizyjna. Wysokiej klasy filmy, popularne seriale, rzetelne i obiektywne informacje, publicystyka, sport, profesjonalnie przygotowane teleturnieje oraz programy muzyczne i satyryczne to wizytówka TVN-u.

/files/photo/tvn.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

TVN 7 (tzw. Siódemka) – kanał telewizyjny należący do Grupy TVN o profilu rozrywkowo-filmowym. Stacja nadaje głównie telenowele, seriale, filmy fabularne, programy interaktywne i rozrywkowe.

/files/photo/tvn_7.jpg

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4 – kanał emitujący filmy i seriale, programy rozrywkowe, kulturalne oraz programy interaktywne, a także transmituje wydarzenia sportowe m.in.: mecze siatkarskiej Plus Ligi, mecze piłki ręcznej, relacje z Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata WRC.

/files/photo/4.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

TVP Polonia – kanał Telewizji Polskiej skierowany w głównej mierze do Polaków mieszkających za granicą. Korzysta z bogatego archiwum TVP oferując filmy fabularne, seriale, dokumenty ale i także źródłem bieżących informacji z kraju dla Polonii retransmitując programy informacyjne (Wiadomości, Teleexpress)

/files/photo/tvp_polonia.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

Telewizja Trwam – polska stacja telewizyjna o charakterze katolicko-społecznym, z siedzibą w Toruniu, należąca do Fundacji Lux Veritatis.

/files/photo/trwam.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

TVP Kultura – kanał tematyczny TVP, poświęcony tematyce kulturalne. Kanał emituje programy o literaturze, teatrze, filmie, muzyce i tzw. "kulturze korzeni" (folklor, itp.). Prezentuje też dorobek kultury offowej.

/files/photo/02_tvp_kultura_rgb.jpg.jpg

OGÓLNOTEMATYCZNE

TTV - to po prostu Twoja telewizja, Twojej rodziny, znajomych i sąsiadów.
Poruszane są w niej sprawy, bliskie większości z Was. Znajdziesz tutaj informacje o aktualnych wydarzeniach, obejrzysz reportaże z całej Polski i poznasz historie ludzi podobnych do Ciebie.

/files/photo/ttv-nowy.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV Puls – kanał dla całej rodziny, bajki filmy i seriale, programy dokumentalne każdy znajdzie coś dla siebie.

/files/photo/78b45cf1034a6ed8248f35afc714ef19.jpg

OGÓLNOTEMATYCZNE

Fokus TV to kanał o profilu edukacyjno-poznawczym adresowany do widzów w każdym wieku. W ofercie programowej obok filmów i seriali dokumentalnych znajdują się pozycje dla dzieci i młodzieży oraz programy rozrywkowe produkcji polskiej i zagranicznej.

/files/photo/fokus_tv_logo_2015.jpg

OGÓLNOTEMATYCZNE

Polsat 2 – kanał Telewizji Polsat skierowany głównie do Polaków mieszkających za granicą. Oprócz powtórzeń programów z anten Polsatu, Czwórki i kanałów Telewizji Polsat, Polsat 2 nadaje także produkcje własne.

/files/photo/polsat2_international.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

TVS (Telewizja Silesia) – pierwsza regionalna stacja telewizyjna o profilu informacyjno-rozrywkowym. Kanał TVS jest kierowany głównie do mieszkańców województwa śląskiego, obejmującego historyczne ziemie Górnego Śląska i Małopolski (w tym Zagłębie Dąbrowskie i Zagłębie Krakowskie).

/files/photo/tvs.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

TVP 1 HD - Program Pierwszy Telewizji Polskiej nadawany w jakości HD, potocznie zwany Jedynką, polska publiczna stacja telewizyjna, będąca źródłem kultury i informacji dla milionów widzów.

/files/photo/tvp1hd.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

TVP 2 HD - Program Drugi Telewizji Polskiej nadawany w jakości HD, potocznie Dwójka. Jest kanałem telewizyjnym o bardzo różnorodnym programie. Emituje filmy fabularne i dokumentalne, seriale, programy kulturalne i rozrywkowe.

/files/photo/tvp2hd.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

Polsat HD – pierwsza komercyjna telewizja w Polsce. Oferuje najwyższej jakości rozrywkę w rozdzielczości HD: seriale, zagraniczne hity filmowe, sport na światowym poziomie, programy z udziałem gwiazd oraz wydarzenia muzyczne i wielkie koncerty gwiazd estrady.

/files/photo/polsathdl.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

TVN HD – polska komercyjna stacja telewizyjna. Ogólnotematyczny program nadawany w standardzie HD. Wysokiej klasy filmy, popularne seriale, rzetelne i obiektywne informacje, publicystyka, sport, profesjonalnie przygotowane teleturnieje oraz programy muzyczne i satyryczne to wizytówka TVN-u.

/files/photo/tvn_hd_logo.png

OGÓLNOTEMATYCZNE

TVN 7 HD (tzw. Siódemka) – kanał telewizyjny należący do Grupy TVN o profilu rozrywkowo-filmowym. Stacja nadaje głównie telenowele, seriale, filmy fabularne, programy interaktywne i rozrywkowe. Możliwość oglądania kanału w standardzie HD.

/files/photo/tvn_7_hd.jpg

OGÓLNOTEMATYCZNE

PULS 2 to drugi ogólnopolski kanał Telewizji Puls. Widzowie znajdą tu programy lifestylowe, reality, najlepsze animacje, seriale, szeroki wachlarz filmów, dokumentów i programów muzycznych. Wśród propozycji PULS 2 w ramówce znajdują się liczne programy lifestylowe, hitowe animacje oraz niezapomniana, a także seriale.
Szczególnie godne polecenia są dokumenty przyrodnicze, popołudniowe pasmo familijne oraz wieczorna oferta weekendowa, przygotowana specjalnie z myślą o miłośnikach dobrego kina – tu propozycje dla siebie znajdą zarówno wielbiciele komedii, jak i porywających filmów przygodowych.

/files/photo/logo_puls2_nowe1516.png

Dodatkowe pakiety tematyczne

/files/photo/wist 015234.jpg
  • Pakiet HBO
/files/photo/c+200.png
  • Pakiet CANAL+ SELECT
/files/photo/logo_republika2.JPG
  • Pakiet Republika

Usługi Dodatkowe

/files/photo/tv_dodat3.jpg

Nagrywanie treści na serwerze

180 min - 6,77 zł

240 min - 9,23 zł

/files/photo/tv_dodat2.jpg

Multiroom

10,00 zł

Opłata aktywacyjna

0 zł

/files/photo/dekoder_2.jpg

Dekoder wraz z pilotem (w ramach usługi Multiroom)

200,00 zł

Opłata aktywacyjna

0 zł

/files/photo/tv_dodat24759_2.jpg

Multiscreen WIST TV

5,00 zł

Kliknij po więcej informacji.

* - dostępność kanałów HD jest uwarunkowana parametrami technicznymi