Aktualności

Jeszcze więcej kanałów CANAL+ w naszej ofercie programowej.

2021-03-01 07:05:00

Informujemy, że 1 marca br. wprowadziliśmy do naszej oferty programowej osiem nowych kanałów w jakości HD: DOMO+, ale kino+, teleTOON+, MiniMini+, Planete+, Kuchnia+, nSport+, Novelas+.


DOMO+ -  program o charakterze wyspecjalizowanym: poradnikowo-dokumentalny.

ale kino+ -  kanał składający się z filmów fabularnych, audycji poświęconych osobom związanym z produkcją filmową oraz filmów dokumentalnych.

teleTOON+ - kanał składający się z filmów animowanych, fabularnych seriali i programów edukacyjnych dla dzieci oraz audycji o tematyce komputerowej.

MiniMini+ - kanał składający się z filmów animowanych, fabularnych seriali i programów edukacyjnych dla dzieci.

Planete+ - kanał składający się w większości z audycji popularno naukowych oraz filmów dokumentalnych.

Kuchnia+ -  kanał składający się z kulinarnych audycji poradnikowych, a także filmów i serii dokumentalnych, magazynów typu „reality” oraz filmów i serii fabularnych poświęconych tematyce gotowania.

nSport+ - polskojęzyczny program telewizyjny o charakterze sportowym, nadawany przynajmniej 12 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu, na który składają się m.in. relacje z wydarzeń sportowych.

Novelas+ - kanał składający się z filmów fabularnych i seriali produkcji tureckiej i południowoamerykańskiej.

Trzy kanały: ale kino+ , MiniMini+, nSport+ wprowadzono do Pakietów: Rodzinny, PODSTAWOWY Optima, PODSTAWOWY Optima HBO PLUS, PODSTAWOWY, PODSTAWOWY HD, PODSTAWOWY HD+, PODSTAWOWY HBO PLUS.

Natomiast osiem kanałów: DOMO+, ale kino+, teleTOON+, MiniMini+, Planete+, Kuchnia+, nSport+, Novelas+ wprowadzono do Pakietów: Bogaty, PODSTAWOWY MAX, PODSTAWOWY MAX HD.